"Mroczny Rycerz" w rozdzielczości 4K! Trwa rekonstrukcja trylogii o "Batmanie"

"Mroczny Rycerz" powróci w rozdzielczości 4K. Twórca trylogii - Christopher Nolan poinformował o rozpoczęciu prac nad rekonstrukcją "Batmana". Kiedy premiera nowej wersji?

Multimedia

"Batman - Początek" (2005), "Mroczny Rycerz" (2008) i "Mroczny Rycerz Powstaje" (2012), czyli filmy składające się na trylogię Christophera Nolana zostaną zrekonstruowane do wersji 4K. Prace nad rekonstrukcją "Mrocznego Rycerza" już się rozpoczęły.

W technologii 4K cudowne jest to, że przybliża nas do rozdzielczości, w jakiej nakręciliśmy film. Wywołana taśma 35mm fotochemicznie ma co najmniej rozdzielczość 6K. Filmy IMAX - aż 18K. Postęp formatów domowych i upowszechnienie 4K pozwalają dać komuś siedzącemu przed telewizorem wrażenie dużo bliższe temu, czego doświadczył w kinie - powiedział Nolan.

Ben Affleck nie wyreżyseruje filmu o Mrocznym Rycerzu [WIDEO]Zobacz więcej

Kiedy możemy się spodziewać premiery "Mrocznego Rycerza" w 4K? Nie prędko! Jak zaznaczył Nolan, -To długi, skomplikowany proces, jesteśmy dopiero w trakcie, przyznał. Rezultaty są jednak bardzo zadowalające.

Batman i jego wszystkie wcielenia. Kto był najlepszym Batmanem? [GALERIA]Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×