MŚ 2018 w kolarstwie szosowym. Gdzie obejrzeć w telewizji i internecie?

W 2018 MŚ w kolarstwie szosowym zawitały do austriackiego Innsbrucku. Polacy największe szanse na medale wiążą z występami Katarzyny Niewiadomej, Macieja Bodnara, Michała Kwiatkowskiego i Rafała Majki. Wyścig elity mężczyzn ze startu wspólnego zaplanowano na niedzielę, 30 września. Transmisje w Eurosporcie 1 i Eurosport Player.

Multimedia

MŚ 2018 w kolarstwie szosowym TRANSMISJA TV i ONLINE

Mistrzostwa świata w kolarstwie zainauguruje niedzielna drużynowa jazda na czas kobiet. Tego samego dnia na starcie staną także drużyny mężczyzn. W barwach brytyjskiego zespołu Sky ogromne szanse na medal będzie miał Michał Kwiatkowski. Zwycięzca Tour de Pologne ma w tym sezonie w nogach dwa wielkie toury – Tour de France i Vueltę, ale polscy kibice mogą mieć nadzieje, że zachował jeszcze siły na wyścig ze startu wspólnego, który odbędzie się 30 września. Obok „Kwiato” liderem reprezentacji Polski w kończącym mistrzostwa wyścigu będzie Rafał Majka, który także jechał w dwóch wspomnianych tourach. Trasa w Innsbrucku jest bardzo wymagająca, ale obaj Polacy bez wątpienia mają szanse na podium.

Zobacz galerię

Na medal w jeździe indywidualnej na czas może z kolei liczyć Maciej Bodnar. Ten wyścig zaplanowano na środę. W sobotę 29 września w wyścigu ze startu wspólnego pojedzie Katarzyna Niewiadoma, która przed paroma dniami zwyciężyła w dobrze obsadzonym Tour de l’Ardeche. W piątkowym wyścigu ze startu wspólnego mężczyzn do lat 23 o dobre miejsca powalczą Filip Maciejuk i Kamil Malecki.

Mistrzostwa świata z Innsbrucka skomentują Dariusz Baranowski, Tomasz Jaroński i Krzysztof Wyrzykowski. Transmisje codziennie na antenie Eurosportu 1 oraz w Eurosport Player.

Plan transmisji z MŚ w kolarstwie 2018 w Eurosporcie

25 września, wtorek, 10:00, indywidualna jazda na czas juniorów
25 września, wtorek, 14:30, indywidualna jazda na czas elita kobiet
26 września, środa, 14:00, indywidualna jazda na czas elita mężczyzn
27 września, czwartek. 9:00, wyścig ze startu wspólnego – juniorki
27 września, czwartek, 14:30, wyścig ze startu wspólnego
28 września, piątek, 12:00, wyścig ze startu wspólnego – mężczyźni do lat 23
29 września, sobota, 14:00, wyścig ze startu wspólnego – elita kobiet
30 września, niedziela, 11;45, wyścig ze startu wspólnego – elita mężczyzn

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×