MŚ w lotach Oberstdorf 2018 [GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA NA ŻYWO, LIVE]

MŚ w lotach Oberstdorf 2018 transmisja. Od 18 do 21 stycznia skoczkowie będą rywalizować w mistrzostwach świata w lotach narciarskich. Areną zmagań będzie mamucia skocznia w niemieckim Oberstdorfie. Gdzie obejrzeć drużynowy konkurs MŚ w lotach w Oberstdorfie?

Multimedia

MŚ w lotach narciarskich 2018 TRANSMISJA

W czwartek kwalifikacje do zawodów indywidualnych, w piątek i sobotę konkursy o medale, a w niedzielę rywalizacja drużynowa - tak prezentuje się program MŚ w lotach narciarskich 2018. Zawodnicy w Oberstdorfie polatają na skoczni Heini-Klopfer-Skiflugschanze (HS 235).

Polscy kibice będą liczyć przede wszystkim na triumfatora 66. Turnieju Czterech Skoczni Kamila Stocha. O medal skoczkowi z Zębu na pewno nie będzie łatwo. Stoch nie jest wybitnym specjalistą od lotów. Oprócz dwukrotnego mistrza olimpijskiego w Oberstdorfie wystąpią także Piotr Żyła, Maciej Kot, Dawid Kubacki i Stefan Hula. Każda reprezentacja może wystawić do kwalifikacji po czterech zawodników, zatem jednego z naszych skoczków zabraknie na starcie.

Zobacz galerię

Czwartkowe kwalifikacje wyłonią 40 skoczków, którzy powalczą w konkursie o jak najwyższe lokaty. Po pierwszej serii pozostanie już tylko trzydziestka zawodników, która polata w kolejnych trzech turach. Przed dwoma laty na mistrzostwach świata w Bad Mitterndorf triumfował Słoweniec Peter Prevc, srebrny medal zdobył Norweg Kenneth Gangnes, a brąz przypadł Austriakowi Stefanowi Kraftowi. Stoch nie przebrnął kwalifikacji.

MŚ w lotach narciarskich 2018 Oberstdorf NA ŻYWO

Czwartek, 18 stycznia
16:00 MŚ w lotach Oberstdorf kwalifikacje - przełożone na piątek na godz. 14:30 (Eurosport 1, TVP Sport)
Piątek, 19 stycznia
16:00 MŚ w lotach Oberstdorf - pierwsza i druga seria konkursu indywidualnego (Eurosport 1)
Sobota, 20 stycznia
16:00 MŚ w lotach Oberstdorf - trzecia i czwarta seria konkursu indywidualnego (TVP1, Eurosport 1)
Niedziela, 21 stycznia
16:00 MŚ w lotach Oberstdorf - konkurs drużynowy (TVP1, Eurosport 1)

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×