MTV EMA 2019. Roksana Węgiel najlepszym polskim wykonawcą w Europie! Dawid Podsiadło musiał uznać wyższość zwyciężczyni Eurowizji Junior!

Roksana Węgiel pnie się coraz wyżej! 14-letnia wokalistka właśnie na swoim koncie zapisała kolejne wyróżnienie, o którym inni artyści mogą tylko pomarzyć! Sprawdźcie, o co chodzi!

Multimedia

Roksana Węgiel 3 listopada w Sewilli, podczas gali MTV EMA 2019, odbierze nagrodę dla najlepszego polskiego artysty w Europie. Zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018 w głosowaniu publiczności okazała się lepsza od takich artystów jak Dawid Podsiadło, Daria Zawiadłow, Sarsa czy Bass Astral x Igo.

Znamy prowadzących tegorocznego konkursu w Gliwicach!Zobacz więcej

To z pewnością ogromne wyróżnienie i nagroda, która jeszcze mocniej może otworzyć drzwi Roksanie Węgiel do wielkiej kariery w Europie. Przypomnijmy, że młodziutka wokalistka już 24 listopada poprowadzi, razem z Idą Nowakowską i Aleksandrem Sikorą, tegoroczny Konkurs Piosenki Eurowizji Junior.

Jednocześnie Roksana Węgiel przygotowuje się do wydania reedycji swojego debiutanckiego albumu "Roksana Węgiel". Płyta w nowej wersji, posiadającej zmienioną oprawę graficzną, dodatkowe utwory oraz bransoletkę, w sprzedaży znajdzie się 15 listopada.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×