MTV Unplugged. Brodka ze specjalnym koncertem na antenie MTV! Kiedy premiera? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Na nadchodzące święta MTV Music przygotowała dla swoich widzów wyjątkowy muzyczny prezent! W środę, 26 grudnia, stacja wyemituje, zarejestrowany wiosną tego roku, akustyczny koncert Brodki. Premierę poprzedzi emisja innych koncertów z kultowej serii „MTV Unplugged”

Multimedia

MTV UNPLUGGED BRODKA

Podczas wyjątkowego koncertu „bez prądu”, który odbył się w kwietniu br. w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, Brodka wykonała swoje największe przeboje w zupełnie nowych aranżacjach. Na scenie towarzyszył jej kilkunastoosobowy zespół, w skład którego weszli muzycy grający także na rzadko używanych instrumentach, jak fisharmonia i piła. Zgodnie z tradycją koncertów z serii „MTV Unplugged” nie zabrakło gości specjalnych.

Najgorsze polskie filmy 2018. Trudno było dotrwać do końca tych filmów!Zobacz więcej

Wraz z Brodką zaśpiewali jedni z najbardziej utalentowanych wokalistów młodego pokolenia: Dawid Podsiadło oraz Krzysztof Zalewski, który towarzyszył artystce przez cały koncert jako członek zespołu. Wyjątkowy koncert Brodki uzyskał również niezwykłą oprawę wizualną, a całość wyreżyserowała Agnieszka Smoczyńska – twórczyni głośnych „Córek Dancingu”.

MTV UNPLUGGED BRODKA - Premiera: 26 grudnia, środa, godz. 18:00

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×