MTV zaprasza na castingi do "Operacji: stylówa"

Rusza druga seria programu.

Multimedia

MTV właśnie ogłosiło castingi do drugiej edycji swojego popularnego programu o nietypowych metamorfozach. Chodzi oczywiście o "Operację: stylówa", którą ponownie poprowadzi znana aktorka Aleksandra Szwed. W drugiej serii programu zobaczymy 16 przemian uczestników, którzy chcą zyskać nową "stylówę" i pozbyć się złych nawyków modowych z przeszłości... Co muszą zrobić zainteresowani, aby mieć szansę pojawić się w MTV i zmienić swój wygląd na lepsze? Wystarczy, że wypełnią formularz na stronie programu oraz wyślą swoje fotki.

Z pomocą komputerowego systemu POD (Prywatne Oko Doradcze) uczestnicy przejdą metamorfozę, dzięki której znajomi odkryją ich na nowo. Podobną przemianę ma już za sobą m.in. Dżaga - męski sobowtór Dody... "Stylówę" uczestników sprzed przemiany skomentują przypadkowi widzowie i ocenią ich wygląd: zachwycają, kuszą... a może straszą? Jak będzie w nowej edycji programu - czy przemiany "najcięższych modowo przypadków" będą jeszcze bardziej zaskakujące? O tym widzowie przekonają się na początku 2013 roku.

Link do formularza: http://www.mtv.pl/mini/operacja-stylowa/ Link do programu: http://www.mtv.pl/shows/operacja-stylowa/

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×