Mucha dąży po trupach do celu!

Obecnie postanowiła sobie stać się jedną z najbardziej popularnych osób w polskim show biznesie.

Multimedia

Można zobaczyć ją niemal wszędzie: w telewizji, kolorowych magazynach, na różnych imprezach. Na razie starała się ograniczać prasie wgląd w swoje życie towarzyskie, jednak wkrótce może się to zmienić.

Jak twierdzą informatorzy tygodnika "Rewia", Anna gotowa jest nawet wziąć ślub, żeby tylko było o niej głośno. "Zdaniem jej znajomych, nawet takie wydarzenie jak własny ślub gotowa jest uznać za dobrą promocję, a pana młodego - za doświadczonego statystę"- czytamy w tabloidzie.

Czy faktycznie aktorka zniżyła się do takiego poziomu, czy może to tylko wymysł mediów?

Czytaj także: Mucha znowu chwali się wygraną w TzG! Czuje się wielką gwiazdą!? To pewne! Mucha w jury “You Can Dance"!!!

Komentarze

Skomentuj
 • ;* (gość)

  Też ją lubiłam dokąd strasznie nie zaczęła się gwiazdorzyć , rozumiem że każdy ma kiedyś swoje pięć minut a zwłaszcza takie gwiazdy aLE TO jest chyba już kąpletna przesada ?!...... Kiedy czytam albo usłyszę zawsze że Mucha coś robi albo coś kupuje to najpierw nie mogę w to uwieżyć a potem uznaje że chyba jej coś już odbiło na maksa !!!!

  14.03.2010 20:43
 • kachna (gość)

  wnerwia mnie ta piani, odkad starsznie zaczela gwiazdorzyc!i pomyslec, ze kiedys ja lubilam...

  12.03.2010 20:44
 • kaśka (gość)

  każdy ma swoje pięć minut,ważne,aby umieć je wykorzystać- więc dlaczego ma się nie pokazywać? A ci ,którzy jej zazdroszczą? i tak im ozorów nie powstrzyma!

  12.03.2010 17:18
 • ... (gość)

  Karolinaaaaaaaaaaaaaaaaa :D nununu

  12.03.2010 14:30

Dodaj komentarz

 • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×