Mucha i Maleńczuk razem w ''Playboyu''!

Bynajmniej nie chodzi o sesję zdjęciową tych dwojga.

Multimedia

Zajmą się oni... pisaniem felietonów. Zastąpią Hannę Bakułę i Igora Zalewskiego.

"Rubryka z felietonami Muchy nosi nazwę "Ona", a Maleńczuka - "On". Pierwsze ich teksty ukazały się w kwietniowym wydaniu magazynu"- twierdzą Wirtualnemedia.pl.

Czym spowodowana została zmiana felietonistów? "Anna Mucha i Maciej Maleńczuk to kontrowersyjne osoby. Liczymy, że ich teksty będą z  "pazurem" i będą prowokować do dyskusji"- zdradza Joanna Mazur, Brand manager "Playboya".

Aktorka i piosenkarz mają pomóc "odświeżyć tytuł". Zadziwiające jest to, że Anna Mucha faktycznie stała się jedną z bardziej popularnych osób w Polsce. Otrzymuje coraz to kolejne propozycje. Jak sprawdzi się w tej roli? Już niedługo będzie okazja się przekonać.

Czytaj także: Mucha zarobi jeszcze więcej! Popularność Muchy przeszkadza Wojewódzkiemu? Maciej Maleńczuk w babskich ciuszkach!? Maleńczuk chce rzucić narkotyki!

Komentarze

Skomentuj
 • Ula

  dobrze prawisz Kasztan :P pan Maleńczuk zdecydowanie tak, ale Mucha ?! - do ch.olery ! - a o czym ona może pisać ? i czy, aby napewno to będzie coś warte uwagi ? nie wróżę nic dobrego... osobiscie mam Muchę za totalnie beznadziejną, mało inteligentna osobę, ale może się mylę...

  forest - to jest Twoim zdaniem rasowa kobieta ? a cóż w niej 'rasowego' ? to, że kobieta ma da opalone cycki nie znaczy, że jest rasowa.. odrobina umiejętności myślenia i wydawania ciekawych opini też by nie zaszkodziła...

  04.04.2010 17:17
 • forest (gość)

  rasowa kobieta

  01.04.2010 20:03
 • kasztan (gość)

  Pan Maleńczuk owszem, ale czy A. Mucha jest w stanie napisać coś konstruktywnego? - Wątpię.

  01.04.2010 11:51

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×