Mucha miała wpływ na przemianę Maseraka!?

Rafał tańczył już w kilku edycjach Tańca z gwiazdami, ale dopiero po ostatniej przyznał, że bardzo się zmienił.

Multimedia

Czy Anna Mucha, jego taneczna partnerka miała na tę przemianę, jakiś konkretny wpływ? Prawdopodobnie tak. PO żadnej z edycji tanecznych, w których Rafał brał udział z jego ust nie padały żadne deklaracje, - nawet po edycji, w której związał się z Małgorzatą Foremniak. A w finałowym odcinku ostatniego Tańca z gwiazdami Maserak bardzo dziękował Ani i deklarował przemianę. Teraz ponownie, tyle, że w rozmowie z Faktem powtarza, jakby to samo…

Cały ten program mnie zmienił. Bardziej dojrzale do niego podszedłem. Na pewno stałem się bardziej wrażliwy, uczuciowy. Dojrzalej i poważniej zacząłem też patrzeć na siebie pod względem zawodowym.

Jeśli faktycznie wewnętrzna przemiana Rafał była, aż tak wielka, to Mucha wykonała chyba syzyfową, jak dotychczas mogło się wydawać pracę. Jak ona to zrobiła?

Tego nie wiadomo. Ale pewne jest to, przydomki bawidamka i balangowicza Maserak schował na półkę. Teraz dojrzalszy, wrażliwszy i bardziej poważny wypłynął na nowe wody.Tylko, co z tej podróży wyniknie?

Czytaj także: Zgrzyty w “You Can Dance" przez Muchę!? Mucha znowu chwali się wygraną w TzG! Czuje się wielką gwiazdą!? Jaka naprawdę jest Anna Mucha? Mucha wykorzystuje swoje 5 minut!?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×