Mucha nie zniknie z TVN-u?

Pogłoski o utracie przez nią pracy okazały się nieprawdziwe.

Multimedia

Możliwe jest tylko tyle, że Ania nie zasiądzie w jury kolejnej edycji programu "You Can Dance". Producenci mają już dość rozmaitych problemów, które stwarza. Wojna medialna między nią z pozostałymi członkami jury przestała już bawić.

Jak donosi "Na Żywo", Ania nie ma jednak powodów do zmartwień. Na tyle przekonała do siebie dyrektora programowego TVN, Edwarda Miszczaka, że bardzo możliwe, że zostanie w tej stacji jeszcze długie lata. Tygodnik spekuluje o jej nowych planach zawodowych. Prawdopodobnie Ania będzie jedną z prowadzących "Dzień Dobry TVN", bądź też dostanie swój autorski program.

Czy jej kontrowersyjne wypowiedzi zapewnią lepszą oglądalność? Miejmy nadzieję, że przez nią nie straci pracy żadna z prowadzących, które obecnie możemy oglądać na ekranach.

Czytaj także: Mucha próbuje sił w dubbingu - zobacz film! Czy Mucha zostanie w jury programu "You Can Dance"? Mucha też czyta tabloidy!

Komentarze

Skomentuj
 • viking (gość)

  SZKODA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  15.06.2010 22:53
 • oburzona (gość)

  Program autorski to byłaby dopiero porażka! Żadna z niej dziennikarka, więc nie rozumiem pomysło, poza tym jej wypowiedzi nie są ani błyskotliwe ani zabawne, co najwyżej cyniczne. Czasem zgrywa się na drugiego Wojewódzkiego a czasem na Górniak z tą gadką o emocjach i wrażliwości...ble!Nie wyobrażam sobie, że mogłaby zastąpić Dorotę Welman, chociaż jest ładniejsza!

  22.05.2010 21:02
 • Li (gość)

  TVN straci wielu telewidzów zatrudniajac tak płytkie osoby jak Ania Mucha .Poza tupeciarstwem nic nie reprezentuje.

  22.05.2010 19:58
 • Gucio (gość)

  Przecież nikt nie zaprzeczył , że nie są jednakowo długie.

  22.05.2010 17:56
 • maja (gość)

  długie lata? każdy rok jest jednakowo długi:),a poza tym zmieni się dyrektor programowy,Ania zestarzeje się ciutkę i adieu :))

  22.05.2010 17:09

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×