Mucha odchodzi z "You Can Dance"!

Aktorka postanowiła sama zrezygnować, plotki o jej wyrzuceniu są niepotwierdzone.

Multimedia

 • *Jeżeli chodzi o moje drogi życiowe i wybory zawodowe, to myślę sobie, że jeszcze sporo rzeczy przede mną i to nie będzie tylko jedna fabuła. Tak czy inaczej będę emocjonalnie i sercem z tymi ludźmi. Będę kibicowała tym tancerzom *- zdradziła "Super Expressowi".

Jak jej decyzję tłumaczy sam tabloid?

 • Praca na planie filmu kinowego nie pochłania tyle czasu co seriale. Śmiało można planować założenie rodziny. A Ania już poczyniła pierwsze kroki ku stabilizacji. Aktorka wraz z partnerem Marcelem Sorą zdecydowała się kupić okazałe mieszkanie na warszawskim Wilanowie. Co prawda na razie są na etapie poszukiwań odpowiedniego lokum, ale wygląda na to, że niebawem para zamieszka w przytulnym gniazdku, w którym może również znajdzie się pokoik dla dziecka - czytamy.

Czy bez ciągłych konfliktów Ani i Michała program straci na oglądalności? Czy może TVN zastąpi ją kimś jeszcze bardziej kontrowersyjnym?

Czytaj także: Mucha zagra w kolejnym serialu! Mucha dostaje coraz to nowe propozycje! Czy Mucha zostanie w jury programu "You Can Dance"?

Komentarze

Skomentuj
 • ium (gość)

  wreszcie jakieś dobre wieści!

  27.06.2010 11:36
 • miszka (gość)

  Ladna jest sliczna

  27.06.2010 07:44
 • też ania (gość)

  zamieszka w przytulnym gniazdku w okazałym mieszkaniu? to chyba gniazdo:))zamieszkanie z sob,a,jeszcze o niczym nie świadczy,niedawno było,że nie chce mieć dziecka-chyba nie dostarcza zbyt dużo sensacji i "żywcem" nie ma co o niej pisać:))

  26.06.2010 14:18
 • ina (gość)

  w końcu... i bardzo dobrze..

  25.06.2010 23:38

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×