Multiliga z przedostatniej kolejki Ekstraklasy [GRUPA SPADKOWA, PLAN TRANSMISJI]

Na wtorek i środę zaplanowano 36. kolejkę T-Mobile Ekstraklasy. Wszystkie mecze przedostatniej serii spotkań w grupie spadkowej rozpoczną się we wtorek o godzinie 20:30. Sprawdź plan transmisji.

Multimedia

We wtorek mogą zapaść bardzo ważne rozstrzygnięcia w grupie spadkowej. Wieczorem o tej samej porze rozpoczną się cztery spotkania w słabszej połówce T-Mobile Ekstraklasy. O 19:30 w CANAL+ Sport wystartuje Multiliga+, która pokaże pojedynki 36. przedostatniej ligowej kolejki. Studio wtorkowej Multiligi poprowadzą Krzysztof Marciniak i Rafał Dębiński. Początek transmisji ze wszystkich meczów godzinę później.

Dla kibiców, którzy zechcą być na bieżąco wyłącznie z losami swojej ulubionej drużyny, każde starcie relacjonowane będzie w całości na odrębnej antenie. W CANAL+ od 20:25 prezentowana będzie rywalizacja GKS-u Bełchatów z Koroną Kielce, w CANAL+ Sport2 Zawiszy Bydgoszcz z Piastem Gliwice, w nSport+ Cracovii z Ruchem Chorzów, a na kanale 38 nc+ Podbeskidzia Bielsko – Biała z Górnikiem Łęczna.

Press Focus/x-news

W najtrudniejszej sytuacji są Zawisza Bydgoszcz i GKS Bełchatów. - To jest końcówka sezonu. Tutaj często nie umiejętności, ale podejście mentalne, głowa, decyduje o tym, czy odnosi się dobre wyniki. Wydaje się, że Zawisza jest zahartowany. W tej rundzie wielokrotnie podchodził do spotkania w takiej roli, że musiał wygrać, i jeśli przeanalizujemy ostatnie miesiące, to często sobie z tą rolą radził. Zawisza ma szansę, by sprawić niespodziankę i utrzymać się w lidze. Natomiast w GKS-ie ostatnie miesiące wyglądały źle. Wydawało się, że po zmianie trenera zadziała ten impuls, mecz z Ruchem wyglądał dobrze, ale już z Zawiszą było dużo gorzej. W lidze polskiej każdy może jednak wygrać z każdym i te ostatnie spotkania na pewno będą ciekawe - uważa Maciej Murawski, były piłkarz, ekspert nc+.

PLAN TRANSMISJI Z 36. KOLEJKI EKSTRAKLASY - GRUPA SPADKOWA

TRANSMISJA NA ŻYWO z meczu GKS Bełchatów - Korona Kielce

20:25 mecz GKS Bełchatów - Korona Kielce CANAL+

Relacja na żywo z meczu GKS Bełchatów - Korona Kielce w Ekstraklasa.net

TRANSMISJA NA ŻYWO z meczu Zawisza Bydgoszcz - Piast Gliwice

20:25 mecz Zawisza Bydgoszcz - Piast Gliwice CANAL+ Sport2

Relacja na żywo z meczu Zawisza Bydgoszcz - Piast Gliwice w Ekstraklasa.net

TRANSMISJA NA ŻYWO z meczu Cracovia - Ruch Chorzów

20:25 mecz Cracovia - Ruch Chorzów nSport+

Relacja na żywo z meczu Cracovia - Ruch Chorzów w Ekstraklasa.net

TRANSMISJA NA ŻYWO z meczu Podbeskidzia Bielsko-Biała - Górnik Łęczna

20:25 mecz Podbeskidzia Bielsko-Biała - Górnik Łęczna 38 kanał nc+

Relacja na żywo z meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik Łęczna w Ekstraklasa.net

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×