Mundial Rosja 2018. Najprzystojniejsi polscy piłkarze. To dla nich kobiety oglądają mecze! [GALERIA]

Mundial w telewizji sprawia, że w niemal w każdym domu wszystko kręci się wokół jednego. Wydaje się, że to panowie zasiadają wtedy przed telewizorami, ale nie ukrywajmy - wygląd naszych piłkarzy przyciąga przed ekrany także panie! Który polski zawodnik z kadry jest najprzystojniejszy?

Multimedia

Przy okazji Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej mówi się nie tylko o samej imprezie, ale też o jej głównych uczestnikach - piłkarzach poszczególnych drużyn narodowych. To nie tylko świetni sportowcy, ale też przystojni mężczyźni, biznesmeni, a coraz częściej także celebryci. Panowie im zazdroszczą, a panie do nich wzdychają. Światowymi przykładami tego stwierdzenia mogą być Portugalczyk Cristiano Ronaldo czy Anglik David Beckham, który zakończył już karierę sportową.

Seksowna blondynka ambasadorką Mundialu w Rosji. Kim jest Wiktoria Łopyriewa? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Także w polskiej kadrze narodowej są piłkarze, którzy nie tylko dobrze grają, ale też świetnie wyglądają. Wystarczy wspomnieć o podążającym za modą Grzegorzu Krychowiaku czy liderze naszej reprezentacji, Robercie Lewandowskim. Ich atletyczne, wysportowane ciała coraz częściej pojawiają się na okładkach magazynów czy w reklamach telewizyjnych.

Dzięki przystojnym piłkarzom w czasie Mundialu przed ekrany telewizorów zasiadają także kobiety. Nie ulega bowiem wątpliwości, że o ile nie każda z pań wie czym jest hattrick czy offside, o tyle większość ma swojego ulubionego pod względem wyglądu piłkarza. W naszej galerii znajdziecie 11 najprzystojniejszych według nas reprezentantów Polski na Mundialu w Rosji. Kogoś brakuje?

Tomasz Zimoch o programie Discovery Channel i mundialu 2018. Jak daleko zajdą Polacy? [WYWIAD]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×