Muniek Staszczyk śpiewał pijany, teraz przeprasza!

Kilka dni temu w sieci pojawił się film z koncertu grupy T. Love w Pszowie.

Multimedia

Lider i wokalista zespołu Muniek Staszczyk próbując śpiewać walczył jednocześnie z przyciąganiem ziemskim.

Staszczyk miał wyraźnie problemy z siedzeniem, a co dopiero ze śpiewaniem czy staniem. Teraz, gdy zrozumiał co się stało ma strasznego “kaca". W rozmowie z Super Expressem szczerze przyznaje się do fatalnego postępowania i przeprasza swoich fanów.

Czuję się strasznie. Na scenie występuję 28 lat i nic takiego się nie stało. Jest mi wstyd. Przepraszam całą miejscowość Pszów i fanów, bo oni są czymś najważniejszym, co mi się przydarzyło w życiu -

***Czuję się po prostu jak g… Jedynie mogę prosić o wybaczenie i obiecuję, że już nigdy nie zrobię czegoś takiego. Nie chcę oglądać tego nagrania z koncertu. Nie mam odwagi… Przed koncertem wypiłem kilka drinków z whisky. Ale nigdy po takiej ilości alkoholu nie miałem takiej reakcji organizmu. Nie jest to przecież mój pierwszy alkohol w życiu.

Na cztery godziny straciłem kontakt z rzeczywistością. Zawodził błędnik, przewracałem się. Koledzy dawali mi kawę, ale nie dawałem rady grać dalej koncertu…***

Co Wy na to?

Czytaj także: "To nie był rock"- mówi Muniek o dawnym stylu Chylińskiej. Pijana Felicjańska spowodowała wypadek, teraz przeprasza! Stockinger współczuje Felicjańskiej!?

Komentarze

Skomentuj
 • zibi (gość)

  przez przypadek to sobie można rajstopy na lewo włożyć,ale schlać się na spotkanie z ludżmi,którzy zapłacili za to spotkanie,to jest chamstwo!!!!!

  16.06.2010 17:19
 • Kasiaaa (gość)

  wielkie rzeczy. Wam nigdy nie zdarzylo się opić przez przypadke?!

  16.06.2010 16:11
 • nie fanka (gość)

  No "artystyczna" banda alkoholików.Przeprasza? Fani są w jego życiu najważniejsi? głupek skończony, zwrócił za bilety? Sądzi ,ze jak mała miejscowość to się można zeszmacić i obrażać ludzi?sra w gacie ze strachu,że nikt mu nie przyjdzie na "występy" i z czego będzie żył ?z kolekcjonowania puszek po wypitym alkoholu? niech nie idzie na leczenie ,bo nie będzie społeczeństwo za niego płacić.Niech spada !!!!

  16.06.2010 15:46

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×