"#Murem za polskim mundurem". Gwiazdy solidaryzują się z polskimi służbami mundurowymi strzegącymi granic Rzeczpospolitej Polskiej! Koncert na antenie TVP!

Już w najbliższą niedzielę, 5 grudnia o godz. 18.00 TVP1 zaprasza na uroczysty koncert „#Murem za polskim mundurem”. Wydarzenie jest wyrazem wsparcia dla służb mundurowych strzegących polskich granic. Sprawdźcie szczegóły!

Multimedia

"#Murem za polskim mundurem" - emisja w niedzielę, 5 grudnia 2021, o godzinie 18:00 na antenie TVP 1

W koncercie "#Murem za polskim mundurem", który odbędzie się na terenie 23. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Mińsku Mazowieckim, wezmą udział gwiazdy polskiej i europejskiej sceny muzycznej. Koncert jest wspólną inicjatywą Telewizji Polskiej i Ministerstwa Narodowej. Koncert „#Murem za polskim mundurem” to gest solidarności z polskimi służbami mundurowymi strzegącymi granic Rzeczpospolitej Polskiej.

W tym szczególnym wydarzeniu wezmą udział niekwestionowane gwiazdy polskiej estrady oraz znani i cenieni na całym świecie artyści. Dla polskich służb mundurowych wystąpią: Edyta Górniak, Jan Pietrzak, Halina Frąckowiak, Viki Gabor, Rafał Brzozowski oraz Elwira Mejk z Trubadurami.

Krzysztof i Bogusia planują dziecko? Rolnik powiedział o tym wprost!Zobacz więcej

Na scenie w Mińsku Mazowieckim widzowie zobaczą również gwiazdy formatu światowego: Oceana, Loona, Las Ketchup, Jenny Berggren, Captain Jack, In-Grid, No Mercy oraz Lou Bega. Koncert poprowadzą Agata Konarska i Michał Adamczyk.

Transmisja koncertu „#Murem za polskim mundurem” w niedzielę, 5 grudnia o godzinie 18.00 na antenie TVP1

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×