Must Be The Music 13.10.2013: Jurorzy wybiorą półfinalistów [WIDEO + ZDJĘCIA]

W najbliższą niedzielę 13.10.2013 w "Must Be The Music" jurorzy wybiorą półfinalistów VI edycji show. Zobaczcie, co jeszcze nas czeka w tym odcinku.

Multimedia

Już w najbliższą niedzielę w "Tylko muzyka. Must be the music" zobaczymy komu jurorzy show wskażą drogę do półfinałów. W tej edycji inaczej niż w poprzednich w grupie półfinalistów zobaczymy nie 32, a 28 wykonawców. W każdym z 4 półfinałowych odcinków na żywo wystąpi 7 artystów, którzy powalczą o wejście do finału.

"Jak zwykle stawiamy na osobowości i wykonawców za którymi stoi przede wszystkim własny, wyjątkowy repertuar" - podkreśla juror Adam Sztaba. A jurorzy w tej edycji mieli nad czym dyskutować i ich werdykt nie pozostanie pewnie bez kontrowersji. Elżbieta Zapendowska, Wojtek Łozowski, Kora i Adam Sztaba spierali się jak lwy o obecność w półfinałach reaggowego Pajujo, młodziutkiej pół Polki pół Chinki Jadwigi Kuzaki, czy Liliany Iżyk, która tak bardzo emocjonalnie przeżyła swój występ i ocenę jurorów w eliminacjach. W pamięci jurorów zapisały się dwa efektownie grające zespoły zza naszej wschodniej granicy: Drum Extasy z Białorusi, czyli zespół perkusyjnych showmenów, oraz folkowo - rockowy Kozak system z Ukrainy. Wśród półfinalistów powinni znaleźć się "mnisi" z Mistic czy świetny industrialny zespół Das Moon.

Zobaczcie, co jeszcze nas czeka w tym odcinku:

"Nie można dawać "TAKów" ludziom, którzy tak fałszują" - tłumaczyła publiczności Kora po występie zespołu Disco Attack, którzy zaatakowali w "Must be the music" przebojem Boysów "Wolność". To był prawdziwy apel do narodu, okazało się przy okazji, że Kora ceni wykonanie Boysów.

Aneta Rzewnicka śpiewa muzykę klasyczną. Jej głos brzmi jak operowej dojrzałej divy, a ma dopiero … 16 lat ! Aneta pochodzi z Pułtuska gdzie skończyła szkołę muzyczną I stopnia. W niedzielnym "Tylko muzyka" zaśpiewa arię "O mio babbino caro" Giacomo Pucciniegi.

"To jest nie do wiary, ty masz 16 lat?" - mówiła zaskoczona Elżbieta Zapendowska.

Więcej w niedzielę 13.10.2013 w "Must Be The Music" w Polsacie.

SPRAWDŹ SWÓJ HOROSKOP - WEJDŹ NA HOROSKOPY.TELEMAGAZYN.PL

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×