"Must Be The Music" 16.03.2014. odc. 3. Piotr Tymiński - "Farilelli" zachwycający występ [WIDEO]

Tego w "Must be the music" jeszcze nie mieliśmy, Piotr Tymiński zaśpiewał w programie kontratenorem i wzruszył jurorów! To wszystko w 3. odcinku show, który już w niedzielę 16.03.2014 w Polsacie.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: VII EDYCJA "MUST BE THE MUSIC" ODC. 3. ASIA ASH W PROGRAMIE [WIDEO] VII EDYCJA "MUST BE THE MUSIC" ODC. 2. GENIALNY ROCKOWY STRAIGHT JACK CAT [WIDEO+ZDJĘCIA]

Pan Piotr jest zawodowym muzykiem, na co dzień śpiewa w chórze Teatru Muzycznego w Lublinie, ale w programie pokazał coś wobec czego trudno przejść obojętnie. Zaśpiewał kontratenorem, głosem niezwykle rzadkim by nie powiedzieć niespotykanym. Ostatni wielcy kontratenorzy byli zazwyczaj kastratami i czarowali publiczność swoim głosem w XVIII wieku. Piotr Tymiński zaśpiewał w programie "Ave Maria" Michała Lorenca.

CZYTAJ TAKŻE: VII EDYCJA "MUST BE THE MUSIC" ODC. 2: KŁÓTNIA SZTABY I ROGUCKIEGO [WIDEO] UCZESTNIK "MUST BE THE MUSIC" DO PIOTRA ROGUCKIEGO: JA PANA NIE ZNAM [WIDEO]

  • Z tym się chyba trzeba urodzić, prawda? - pytał po jego występie Adam Sztaba, a Piotr Rogucki powiedział - Z ogromną przyjemnością wybrał bym się na pański koncert, to co pan pokazał było piękne i wzruszające.

Cały występ Piotra Tymińskiego w niedzielnym "Tylko muzyka. Must be the music" o 20.00 w Polsacie.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×