"Must Be The Music" 27.04.2014: Kto wystąpi w pierwszym półfinale na żywo? [ZDJĘCIA]

Przed nami pierwszy półfinałowy odcinek siódmej edycji "Must Be The Music. Tylko Muzyka". W niedzielnym odcinku na żywo wystąpi 10 artystów.

Multimedia

Siódma edycja "Must be The Music" wchodzi w decydującą fazę. Z każdego z czterech odcinków na żywo do wielkiego finału przejdzie po dwóch uczestników. Jako pierwsi do walki o miejsce w finale staną wspomniana już Paulina Czapla, Halina i Julia Cembrzyńskie - matka z córką, które rewelacyjnie zaśpiewały "Grandę" Moniki Brodki, 20-letnia Kamila Adamiec oraz 12-letnia pianistka Maja Kaszyca. Jurorzy tak dobrze ocenili jej występ, że dziewczynka popłakała się z radości. Na scenie nie zabraknie również zespołów. Swoim muzycznym talentem przekonać do siebie jury oraz publiczność będą próbowali: Afera Blues Group, Sachiel, Straight Jack Cat i Herson. Każdy z tych zespołów otrzymał od jury 4 razy "Tak".

CZYTAJ TAKŻE: POZNAJ WSZYSTKICH 40 PÓŁFINALISTÓW 7. EDYCJI "MUST BE THE MUSIC" [ZDJĘCIA]

W niedzielę zobaczymy także zespół disco polo Piękni i Młodzi, który utworem "Kocham się w tobie" porwał do tańca publiczność "Must Be The Music". Ostatnim uczestnikiem, który zawalczy o miejsce w finale będzie jedyny solista tego wieczoru Błażej Papiernik, który na castingu zaśpiewał utwór Genesis "Jesus He Knows Me".

Z każdego półfinału decyzją widzów do finału trafi dwóch uczestników Czy macie wśród nich swoich faworytów? Pierwszy półfinał 7 edycji "Must be the music" w niedzielę o 20.00 w Polsacie

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×