"Must be the music", 9.11.2014. Do finału przeszli Patsin M ski Blue i Maria Markiewicz!

Zobacz, co wydarzyło się w pierwszym odcinku na żywo "Must be the music"!

Multimedia

Jako pierwszy wystąpił zespół Zielone Ludki, nazwany objawieniem tej edycji "Musy be the music. Tylko muzyka". Zaśpiewali piosenkę "Istnieć". Wszyscy jurorzy stwierdzili, że występ był udany. Ela Zapendowska stwierdziła jednak, że brakowało dobrej kompozycji, a wykonany utwór był bardzo podobny do tego, który zaprezentowali na castingach.

Następni na scenie pojawili się Bapu. Niestety tylko Elżbieta Zapendowska była na "tak". Kora stwierdziła, że piosenka zespołu nie jest oryginalna i przypomina jej utwór, który już istnieje. - Jeszcze dużo pracy przed Wami - stwierdził Adam Sztaba.

Marzena Gargas zaprezentowała utwór Christiny Aguilery "Ain't No Other Man". Po występie wokalistka zobaczyła trzy razy "nie" - To jeszcze nie ten etap - powiedziała Zapendowska. Zdaniem Adama Sztaby utwór Aguilery całkowicie obnażył niedoskonałości Marzeny.

Kolejna zaśpiewała 14-letnia Karolina Głowala. Piosenka "More than words"zespołu Extreme w wyktonaniu Karoliny spodobała się jurorom. - Jesteś cudowna - zwróciła się do dziewczyny Kora. Zdaniem Adama Sztaby, Karolina jest unikatem.

Przyszedł czas na Blankę & Nocny Koncert, którzy zaśpiewali własny utwór "Zapomnij o mnie". Wszyscy jurorzy byli na "tak". Adam Sztaba przyznał, że utwór był rzetelnie zaaranżowany. - Głowy nie urywa, ale przyzwoicie - zaznaczyła Ela Zapendowska.

CZYTAJ TAKŻE: WSZYSTKIE KŁÓTNIE KORY I PIOTRA ROGUCKIEGO. TEGO NIE BYŁO W TELEWIZJI! [WIDEO] POZNAJ PÓŁFINALISTÓW 8. EDYCJI "MUST BE THE MUSIC. TYLKO MUZYKA!" [ZDJĘCIA]

Patsin M ski Blue zaprezentował własny utwór "My". Wszystkim jurorom się podobało. Według Adama Sztaby Patsin jest jedną z najbardziej wyrazistych osobowości nie tylko na scenie, ale w ogóle. - To o Tobie najczęściej rozmawiamy poza kamerą - przyznał Piotr Rogucki.

Następnie przyszedł czas na Lorein. Wszyscy jurorzy wcisnęli przycisk "tak". Podobnie było po występie Marysi Markiewicz, która zaśpiewała "Świat się pomylił" Patrycji Markowskiej. - Nie wiem czy jesteś gotowa na to, aby zarabiać muzyką - stwierdziła jednak Elżbieta Zapendowska. Zdaniem Piotra Roguckiego Marysia chce być wspaniałą wokalistką i ma do tego zadatki.

Na koniec, piosenka "Lat młodości" zespołu Cała Praga Śpiewa rozruszała całą salę w studio "Must be the music". - Reprezentujecie to, co jest najpiękniejsze i robicie to świetnie! - wykrzyczał Piotr Rogucki. Pozostali jurorzy także nie mogli przestać komplementować zespół.

Przed ogłoszeniem wyników swój najnowszy singiel "Zbudujemy dom" zaprezentował zespół, który wygrał program w 2011 r. - Enej.

Po głosowaniu widzów, do finału ósmej edycji "Must be the music. Tylko muzyka" przeszli Patsin M ski Blue i Maria Markiewicz! ====

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×