"Must be the music". Piękni i Młodzi po rozwodzie i w nowych związkach

Piękni i Młodzi już po rozwodzie! Muzycy wydali oświadczenie, w którym proszą o uszanowanie prywatności. Co więcej Magda i Dawid są już w nowych związkach. Co dalej z zespołem?

Multimedia

W czerwcu 2019 media obiegła wiadomość, że muzycy z zespołu Piękni i Młodzi rozwodzą się! Magda i Dawid byli małżeństwem od 2012 roku, a owocem ich miłości jest 9-letnia córka Gabriela. Para właśnie poinformowała, że jest już po rozwodzie. Czy Piękni i Młodzi przestaną istnieć?

Piękni i Młodzi rozwodzą się! Zespół przestanie istnieć?Zobacz więcej

Magda i Dawid na swoim koncie na Facebooku napisali, że ich małżeństwo się rozpadło, ale pozostają w przyjacielskich stosunkach. Jednocześnie proszą o uszanowanie ich prywatności. Muzycy uspokoili także fanów, że Piękni i Młodzi pozostają w niezmienionym składzie, a plany zespołu nie zmieniają się.

Zaszły pewne zmiany w naszym życiu osobistym .. Podkreślamy ! Tylko i wyłącznie osobistym ! Niestety czasem tak bywa ze drogi dwóch osób się rozchodzą . Bardzo byśmy chcieli byście uszanowali nasze życie osobiste gdyż mamy cudowną córeczkę którą bardzo kochamy ! Zostajemy w przyjacielskich stosunkach ! Jeżeli chodzi o zespół nic się nie zmienia ! Będziemy oddawać Wam nasze serca na scenie dopóki zdrowie nam na to pozwoli .

Jak się okazuje Magda i Paweł są już w nowych związkach, co nie umknęło uwadze internautów. Nowa partnerka Dawida pochwaliła się na Instagramie ogromnym bukietem róż, który dostała od ukochanego. Na koncie Magdy natomiast pojawiło się zdjęcie z męską dłonią...

Przypomnijmy, że Piękni i Młodzi powstali w 2012 r. w Łomży, a zyskali popularność po tym, jak wzięli udział w 7. edycji programu "Must be the music. Tylko muzyka" w Telewizji Polsat w 2014 r.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×