Must be the music. Półfinaliści VI edycji programu [ZDJĘCIA]

W finale niedzielnego "Tylko muzyka" zobaczyliśmy z jak trudnym wyborem 28 półfinalistów musieli zmierzyć się jurorzy show.

Multimedia

Ostatecznie w odcinkach na żywo zobaczymy wokalistki: Kasię Zerębę, Patrycję Nowicką, Joannę Wołoczko, Jolę Tubielewicz, Ewę Lewandowską, Yanę Bazhychke, Jadwigę Kuzakę, Anetę Rzewnicką i Lilianę Iżyk. W gronie półfinalistów znaleźli się również wokaliści i instrumentaliści: Paweł Rząsa, Marcin Czerwiński, Łukasz Szczepanik i Jakub Kusior. Jak zwykle najliczniejsze grono stanowią zespoły, wśród których znalazły się: Pora Wiatru, Offensywa, Rocket, Terra bite, Shata QS, Be. My, Mistic, Studio Sztama, El Safron, Pajujo, Roots Rockets, Sandales, Sarcast, Zgredybilis i Babsztyl. W ostatnim odcinku eliminacyjnym przepustkę do półfinałów zapewniły sobie niezwykle uzdolnione wokalistki. Najpierw dojrzałym wykonaniem operowej arii "O mio babbino caro" Giacomo Pucciniegi, zaskoczyła jurorów zaledwie 16 - letnia Aneta Rzewnicka. Potem swój niezwykły głos pokazała Jola Tubielewicz, której interpretacja piosenki Janis Jolin była bliska oryginału.

CZYTAJ TAKŻE: "MUST BE THE MUSIC" 13.10.2013: JURORZY WYBIORĄ PÓŁFINALISTÓW [WIDEO+ZDJĘCIA]

W półfinałach zabrakło miejsca dla kilku bardzo dobrych wykonawców. Nie zobaczymy tria wokalnego Chwilka, które zdaniem jurorów śpiewało niezwykle czysto. Szkoda z całą pewnością świetnych zespołów grających muzykę alternatywną, obu z Warszawy: Das Moon i Ms. Obsession. W półfinałach nie zobaczymy również dwóch zespołów zza naszej wschodniej granicy: Drum Extasy z Białorusi, czyli zespołu perkusyjnych showmenów, oraz folkowo - rockowowego Kozak System z Ukrainy. Do półfinałów nie wszedł również oryginalny polski zespół Dzikie Jabłka.

W najbliższą niedzielę pierwszy z czterech półfinałowych odcinków na żywo, w każdym z nich o przepustkę do finału powalczy siedmiu wykonawców.

SPRAWDŹ SWÓJ HOROSKOP - WEJDŹ NA HOROSKOPY.TELEMAGAZYN.PL

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×