"Must be the music. Tylko muzyka" 23.11.2014, FINAŁ. Wygrał zespół Besides! [ZDJĘCIA]

Zobacz, co wydarzyło się w finale 8. edycji programu "Must be the music. Tylko muzyka".

Multimedia

W Wielkim Finale 8. edycji "Must be the music" walczyli Maria Markiewicz, Paula Brzóska, Patsin M Ski Blue oraz zespoły Besides, Lorein i Bapu. Na początku programu dowiedzieliśmy się, że do grona finalistów dołączył zespół Cała Praga Śpiewa, który otrzymał Dziką Kartę od jurorów: Elżbiety Zapendowskiej, Kory, Adama Sztaby i Piotra Roguckiego.

Jako pierwsza w finale na scenie pojawiła się Maria Markiewicz, która zaśpiewała "To nie ja" z repertuaru Edyty Górniak. Własny utwór "Pozytywny" zaprezentował zespół Lorein, który zobaczył jedno czerwone "Nie" od Adama Sztaby. Patsin M Ski Blue również zobaczył jedno "Nie", tym razem od Piotra Roguckiego, który stwierdził, że raper nie "popłynął" tak, jak go na to stać.

CZYTAJ TAKŻE: WIEMY, KIEDY DZIEWIĄTA EDYCJA "MUST BE THE MUSIC. TYLKO MUZYKA"! TO ONI WYSTĄPIĄ W FINALE ÓSMEJ EDYCJI "MUST BE THE MUSIC"! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Cała Praga Śpiewa otrzymała Dziką Kartę od jurorów. Zaśpiewała utwór "Rudy", który rozgrzał publiczność do czerwoności, a jurorów po raz kolejny zachwycił. - Jesteście mistrzami świata - stwierdził Adam Sztaba. Zespół Bapu otrzymał "Nie" od Kory, a Ela Zapendowska zapewniła chłopaków, że od początku "jest za nimi". Paula Brzóska w przeboju zespołu A Great Big World "Say something" ponownie oczarowała publiczność i jurorów. Kolejny na scenie pojawił się zespół Besides, który także zachwycił jury.

Przed ogłoszeniem wyników wystąpił gość specjalny - francuska piosenkarka Indila ze swoim przebojem "Dernière Danse". Do ścisłego finału weszli: Marysia Markiewicz i zespół Besides. Po dogrywce ogłoszono, że 8. edycję programu "Must be the music. Tylko muzyka" wygrał zespół Besides! ====

Komentarze

Skomentuj
  • Igor Szubrycht (gość)

    Jest mi strasznie przykro, ale nie chciałem żeby 8 edycję Must be the music. Tylko muzyka wygrał zespół Besides tylko Marysia Markiewicz. Nie lubię zespołu Besides.

    24.12.2014 08:28

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×