Muzyczno-filmowy Sylwester z eskaGO

Darmowa platforma rozrywki eskaGO.pl z okazji Sylwestra przygotowała specjalne kanały muzyczne online. Dodatkowo kinomaniacy w tę wyjątkową noc będą mogli obejrzeć 7 filmów za darmo i bez logowania.

Multimedia

EskaGO.pl uruchomiła 2 kanały radiowe online. Jednym z nich jestESKA Party, który oferuje muzykę taneczną idealnie nadającą się na szampańską zabawę do białego rana. Kanał eskago.pl/radio/eska-goraca-100 prezentuje zestawienie 100 najlepszych utworów minionego roku, które można usłyszeć w liście Radia ESKA „Gorąca 100”. Dla miłośników muzyki disco polo przygotowano koncert z udziałem takich gwiazd, jak: Akcent, Weekend, Boys, Piersi, Top One, Piękni i Młodzi.

Ponadto w ramach wypożyczalni VOD użytkownicy mogą obejrzeć komedie, thrillery i horrory. W pakiecie sylwestrowym eska.go znalazło się 7 darmowych filmów online. Wśród nich są m.in.: „Zabójcza Piękność” (z Kirsten Dunst w jednej z głównych ról), „Śmierć Świra” (z udziałem Pameli Anderson, Paris Hilton i Bena Stillera), „Thale” i „Bloody Homecoming”.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×