"Muzyka wolności - Poznań 2018". Gafa Oliviera Janiaka podczas koncertu w Poznaniu. Publiczność nie miała dla niego litości! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Koncert "Muzyka Wolności" zakończył obchody 100. rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego. Na scenie, która zajmowała niemal całą szerokość murawy stadionu miejskiego, zaśpiewała m.in. Maryla Rodowicz, Kasia Kowalska i Cleo, zagrali także Lady Pank i Perfect. Wydarzenie poprowadzili Grażyna Torbicka i Olivier Janiak, który zaliczył na scenie wpadkę! Publiczność w Poznaniu nie miała dla niego litości!

Multimedia

W 100. rocznicę wybuchu powstania wielkopolskiego telewizja TVN wyemitowała koncert "Muzyka wolności - Poznań 2018". Muzyczne wydarzenie składało się z trzech części, a tłem były filmowe nawiązania do wydarzeń historycznych ukazujących bohaterów powstania. Podczas koncertu mogliśmy usłyszeć kilkudziesięciu polskich artystów m.in. Marylę Rodowicz, Kasię Kowalską, Cleo, Kayah czy Lady Pank i Perfect.

Koncert gwiazd w rocznicę wybuchu powstania wielkopolskiego. Kto wystąpi? [ZWIASTUN, ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Wydarzenie poprowadzili Grażyna Torbicka i Olivier Janiak. Prezenter na zakończenie zaliczył koszmarną wpadkę, która nie umknęła uwadze publiczności. W trakcie wywoływania na scenę marszałka województwa wielkopolskiego - Marka Woźniaka, Janiak przedstawił go jako marszałka województwa mazowieckiego. Sytuację próbowała ratować Grażyna Torbicka, ale publiczność w Poznaniu nie miała dla prezentera litości. Janiak został wygwizdany na Stadionie Miejskim w Poznaniu.

No to się popisał Janiak...Mniej więcej jak ten gość, który wręczył nagrodę kobiecie w trakcie gali Złotej Piłki. Mazowieckie, Wielkopolskie, co za różnica... - napisał jeden z internautów.

Oglądaliście koncert "Muzyka wolności - Poznań 2018"? Dostrzegliście gafę Oliviera Janiaka?

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Adrian (gość)

    Pieniądze wyrzucone w błoto,mogły by zostać wydane np na mieszkania socjalne dla ludzi,a tak to śmietana polskiej muzyki tylko zyskała i zasiliła swoje konta.Parodia!!!!!!

    31.12.2018 08:59
  • Zbigniee (gość)

    POznaniacy!!! Jeżeli Wasz Prezydent w Waszym imieniu "wybrał" tvn do zorganizowania koncertu Wolności to znaczy że Wy mentalnie wróciliście pod zabór niemiecki

    29.12.2018 07:55

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×