"Muzyka wolności - Poznań 2018". Koncert gwiazd w rocznicę wybuchu powstania wielkopolskiego. Kto wystąpi? [ZWIASTUN, ZDJĘCIA]

W Poznaniu wystąpiły największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Wszystko po to, aby upamiętnić 100. rocznicę wybuchu powstania wielkopolskiego. Koncert transmituje TVN. Sprawdź, kto wystąpi!

Multimedia

"Muzyka wolności - Poznań 2018" w czwartek, 27.12.2018 o godz. 20:00 w TVN! - sprawdź program tv

Relacja z koncertu, który został zorganizowany w celu upamiętnienia 100. rocznicy wybuchu powstania wielkopolskiego. Na Stadionie Miejskim w Poznaniu wystąpią m.in.: Perfect, Kayah, Edyta Górniak, Lady Pank, Andrzej Piaseczny, Maryla Rodowicz, Natalia Kukulska, Margaret, Kamil Bednarek, Natalia Szroeder, Kasia Kowalska i Michał Szpak.

Koncert składa się z trzech części, a tłem będą filmowe nawiązania do wydarzeń historycznych ukazujących bohaterów powstania. Zobacz zdjęcia i zapowiedź koncertu!

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • ja do eweliny 2 (gość)

    sorry, ale pieśń magarety ma frazę ,,łaciudu łaciudu,, a nie jak napisałem wcześniej :(

    05.01.2019 23:36
  • Polak (gość)

    Koncert świetny,nagłośnienie super.Bez polityki i to nsjwazniejsze,a jak moherom się nie podoba to mają koncert 28 .

    28.12.2018 19:01
  • Alicja (gość)

    Cudowny koncert. Mega dobrany repertuar. Pięknie i z klasą.

    28.12.2018 09:03
  • robert (gość)

    fatalnie margaret, szroeder , bednarek fałszujący, nieciekawie kayah i cleo. Ogólnie nagłosnienie jak zwykle w jakiejkolwiek telewizji kiepskie

    28.12.2018 02:24
  • pyra (gość)

    Koncert świetny, bez patosu psudopatriotyzmu, nadętych min oficieli, krzyczacego Adriana, bez bufonady można z szacunkiem dla powstańców

    27.12.2018 22:47
  • gonia (gość)

    A ja uważam,że koncert był świetny

    27.12.2018 22:39
  • Doris (gość)

    Masakra masakra i masakra

    27.12.2018 21:30
  • Kinia (gość)

    Rany boskie, dlaczego zaprosxono Margaret? Nie wyłowiłam ani jednego zrozumiałego słowa.ta osoba ma problem z dykcją!! Miejsce tej pani jest w knajpach gdzie podają alkohol. Czy Państwo oszaleli promując takie beztalencie??

    27.12.2018 21:25
  • Wnuk powstańca (gość)

    Organizatorzy koncertu nie mają za grosz taktu, repertuar nijak się ma do tematu któremu podobno poświęcony jest koncert. Ten koncert mógłby być np. koncertem sylwestrowym, Powstanie Wielkopolskie jest tu na ostatnim miejscu. Koncert zorganizowano po to by władze miasta zdobyły znowu trochę punktów wśród nic nie rozumiejącej gawiedzi. Powstańcy przewracają się w grobach.

    27.12.2018 21:17
  • bury (gość)

    Ja sie pytam gdzie jest Rychu .....

    27.12.2018 20:53
  • Paweł (gość)

    Pani Sreder nie powinna śpiewać piosenki Violetta Villas... Z całym szacunkiem... Ale to nie ta liga...

    27.12.2018 20:38
  • ja do eweliny (gość)

    margareta słynie z przeboju ,,uaćjudu,, nie wiesz ? :(

    27.12.2018 17:49
  • Dramat (gość)

    Dramat, te same twarze, wszędzie. A gdzie te “gwiazdy” ?

    27.12.2018 16:34
  • Ewelina (gość)

    Zastanawiam się z jakiego polskiego starego przeboju słynie Margaret że ją tam zaprosili🤔🤔🤔bo jakoś nie kojaże🤣wielka gwiazda od coverów

    27.12.2018 14:31
  • Sandra (gość)

    Jesli p.GÓRNIAK zaśpiewa tak jak kolędę to gaszę światła,tak spieprzyc kolędę

    27.12.2018 13:19