Muzzikanti

Przeczytaj także:

"1983". Co polski serial Netflixa ma wspólnego z bajkami Disneya? Maciej Musiał i Michalina Olszańska wyjaśniają śpiewająco! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Za nami światowa premiera pierwszego polskiego serialu Netflixa pt. "1983". Jakiś czas temu, redakcja serwisu Telemagazyn.pl miała okazję porozmawiać z odtwórcami głównych ról. Czego widzowie mogą się spodziewać po "1983"? Co polski serial Netflixa ma wspólnego z bajkami Disneya? Maciej Musiał i Michalina Olszańska wyjaśnili nam to śpiewająco!

01.12.20181983

"Kobiety bez wstydu". Michał Lesień i bezwstydne kobiety! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Joanna Liszowska, Anna Dereszowska, Weronika Książkiewicz, Agnieszka Warchulska i on jeden… obdarzony magnetycznym wpływem na płeć piękną Michał Lesień. Mimo, że powszechnie wiadomo że mężczyźni są z Marsa, a kobiety z Wenus, Piotrowi (Michał Lesień) udaje się znaleźć sposób na kobiety! Najpiękniejsze gwiazdy polskiego kina w przesyconej zmysłowym erotyzmem komedii – „Kobiety bez wstydu” na ekranach kin już 22 lipca.

26.05.2016Kobiety bez wstydu

"Miłość w mieście ogrodów". Edyta Herbuś, Ireneusz Czop i Urszula Grabowska na planie filmu [ZDJĘCIA]

Trwają prace nad nowym filmem Ingmara Villqista i Adama Sikory pt. "Miłość w mieście ogrodów". W rolach głównych zagrają: Urszula Grabowska, Ireneusz Czop i Michalina Olszańska. W drugoplanowych rolach zobaczymy Mateusza Kościuka, Łukasza Sikorę, Justynę Święs, Edytę Herbuś i Grażynę Szapołowską. Prezentujemy Wam galerię zdjęć z planu produkcji!

30.01.2016Miłość w mieście ogrodów

"Anatomia zła". Zamach na generała policji w zwiastunie filmu [WIDEO]

18 września do kin trafi nowy film Jacka Bromskiego pt. "Anatomia zła". Obraz, inspirowany prawdziwymi zdarzeniami, opowiada o mrocznej stronie polityki, biznesu oraz spec służb, które zdolne są nawet do wyeliminowania generała policji, aby osiągnąć własny cel. Przed kamerą plejada świetnych aktorów - Andrzej Seweryn, Krzysztof Stroiński, Marcin Kowalczyk, Piotr Głowacki oraz Michalina Olszańska.

14.08.2015Film

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×