"My Dentist's Murder Trial". Pedro Pascal i David Harbour zagrają w nowym serialu HBO Max. O czym będzie?

HBO Max przygotowuje nowy serial kryminalny "My Dentist's Murder Trial". W głównych rolach pojawią się znani i kochani przez widzów aktorzy - Pedro Pascal i David Harbour. Co wiadomo o produkcji i kiedy można się spodziewać premiery?

Multimedia

"My Dentist's Murder Trial" - o czym będzie?

"My Dentist's Murder Trial" z pewnością zaciekawi miłośników seriali kryminalnych. Produkcja będzie opowiadać historię, która wydarzyła się naprawdę. Mowa o tajemniczej śmierci Thomasa Kolmana, która została opisana w New Yorkerze. To właśnie wspomniany artykuł będzie fabularną podstawą serialu. Jedną z głównych postaci serialu będzie doktor Gilberto Nunezie, przyjaciel zamordowanego, który w 2015 roku sam został oskarżony o jego zamordowanie.

Co więcej, mężczyzna został również oskarżony o fałszerstwa i podszywanie się za agenta CIA. Gilberto Nunezie miał zmusić przyjaciela do połknięcia śmiercionośnej substancji. Ostatecznie jednak mężczyzna został oczyszczony z zarzutu morderstwa i odpowiedział jedynie za oszustwa.

Nowości na sierpień na Disney +. Co warto zobaczyć?Zobacz więcej

Pedro Pascal i David Harbour w nowej produkcji HBO Max

Na platformie HBO Max pojawi się nowy serial "My Dentist's Murder Trial". Jak donosi portal Variety w głównych rolach wystąpią David Harbour, znany z uwielbianego przez widzów serialu "Stranger Things" i Pedro Pascal, który w przyszłym roku pojawi się w serialu "The Last of us” .

Choć nowa produkcja HBO Max jest owiana tajemnicą, wiadomo, że Pedro Pascal zagra doktora Nuneza. Nie do końca wiadomo za to, czy David Harbour wcieli się w postać autora artykułu i pacjenta doktora Nuneza czy też zagra Thomasa Kolmana. Pewne jest za to, że zarówno Pedro Pascal jak i David Harbour nie tylko zagrają główne role, ale także są producentami serialu. Premiera produkcji nie jest jeszcze znana.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×