"My, dzieci z Dworca ZOO". Nowy serial na podstawie bestsellerowej książki wkrótce na HBO GO! Kiedy premiera?

Już wkrótce na platformie HBO GO będzie miała miejsce premiera serialu opartego na bestsellerowej książce biograficznej "My, dzieci z Dworca ZOO". Kiedy produkcja będzie dostępna?

Multimedia

"My, dzieci z Dworca ZOO" - o serialu

HBO GO zapowiedział premierę nowego serialu, opartego na bestsellerowej książce biograficznej "My, dzieci z Dworca ZOO". Produkcja będzie składała się z ośmiu odcinków. Książkowy pierwowzór serialu stworzyli Kai Hermann oraz Horst Rieck, dziennikarze niemieckiego Sterna.

Niedługo premiera krótkiego serialu dotyczącego skandalu wokół Woody'ego Allena. Zobacz zwiastun!Zobacz więcej

Książka stworzona przez dziennikarzy to zapis ich rozmów z Christiane F. (Christiane Vera Felscherinow, ur. 1962), która w czasie udzielania wywiadów była nastolatką uzależnioną od narkotyków, mieszkającą w Berlinie Zachodnim, której całe życie kręciło się wokół tytułowego Dworca ZOO.

Hity HBO GO w styczniu. "Księga czarownic" triumfuje! Co jeszcze trafiło w gusta Polaków?Zobacz więcej

W serialu zobaczymy historię grupy nastolatków, dla których sensem życia stały się używki, przez co z czasem nie cofną się przed niczym, aby je zdobyć. Jak łatwo się domyślić, podejmowane przez nich decyzje prowadzą do szalonych, destrukcyjnych, a niejednokrotnie nawet zagrażających życiu skutków. Akcja serialu, tak jak książkowego pierwowzoru, osadzona jest w Berlinie Zachodnim.

Premiera serialu "My, dzieci z Dworca ZOO" już 27 lutego 2021 roku na HBO GO!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×