"My Way". Allan, syn Edyty Górniak pomoże jej zdać egzamin na prawo jazdy? Instruktorzy zdradzili, jak wygląda ich relacja!

Edyta Górniak, diva polskiej sceny muzycznej zdecydowała się zdawać egzamin na prawo jazdy pod okiem kamer. W pełnym emocji programie "My Way" pojawi się również jej syn - Allan. Czy nastolatek pomoże jej zdać egzamin na prawo jazdy? Instruktorzy wokalistki zdradzili, jak wygląda ich relacja!

Multimedia

"MY WAY" OD ŚRODY, 30 PAŹDZIERNIKA, O GODZ. 21:30 W TVN!

Edyta Górniak po latach podróżowania z kierowcami postanowiła sama siąść za kierownicą. Zanim jednak nastąpi ten przełomowy moment w jej życiu, czeka ją nauka skomplikowanych przepisów drogowych, a następnie „walka o przetrwanie” na warszawskich drogach, a to wszystko w programie "My Way".

Drogowe gry miejskie, wizyta w myjni, na poligonie oraz jazda w najgorszych warunkach pogodowych – to tylko niektóre z „atrakcji”, z którymi będzie musiała się zmierzyć popularna piosenkarka.

Instruktorzy o mocnych i słabych stronach Edyty Górniak. Zda egzamin na prawo jazdy?Zobacz więcej

Piosenkarkę będzie w programie wspierał jej syn Allan. Jaki wpływ ma na swoją mamę nastolatek?

Ja myślę, że on ma większy wpływ na mamę, niż sam sobie do końca to uświadamia. Pani Edyta jest szalenie zakochana w swoim synu - powiedział nam Filip Raszewski.

Czy Allan pomoże Edycie Górniak zdać egzamin na prawo jazdy? Przekonamy się już niebawem w programie "My Way"!

Zobacz galerię

Instruktorzy "My Way" o relacji Edyty Górniak z synem:

"My Way” - o czym jest program? „My Way” to nie tylko program o nauce jazdy. To przede wszystkim reality-show ukazujące nieznane kulisy życia jednej z najbarwniejszych postaci polskiego show-biznesu. Kamery TVN będą towarzyszyć Edycie niemal na każdym kroku. W sytuacjach związanych nie tylko z kursem na prawo jazdy, ale w studio nagraniowym, na koncertach, a także w domowym zaciszu z dala od błysku fleszy.

Komentarze

Skomentuj
  • sabina (gość)

    super program, uwielbiam!

    04.11.2019 11:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×