"My Way". Edyta Górniak będzie robić kurs na prawo jazdy na antenie TVN! Jak jeździ wokalistka?

Przepisy ruchu drogowego, niebezpieczne sytuacje na ulicach, nerwowi kierowcy i surowi trenerzy doskonalenia techniki jazdy, a w centrum ona – Edyta Górniak. Diva polskiej muzyki zdecydowała się zostać bardzo dobrym kierowcą pod okiem kamer TVN. Nie mamy wątpliwości – będziemy świadkami jazdy na pełnych… emocjach!

Multimedia

"My Way" - emisja od 30 października, w środy, o godzinie 21:30 na antenie TVN

Po latach podróżowania na miejscu dla pasażera, wspierana przez syna Allana, Edyta Górniak postanowiła sama siąść za kierownicą. Zanim jednak nastąpi ten przełomowy moment w jej życiu, czeka ją nauka skomplikowanych przepisów drogowych, a następnie „walka o przeżycie” na warszawskich drogach. A kierowcy ze stolicy – jak wiadomo – nie zawsze należą do najbardziej wyrozumiałych.

Jak wrażliwa artystka poradzi sobie na ulicach miejskiej dżungli? Na szczęście nie będzie sama. W przygotowaniach do egzaminu, gwiazdę wspierać będą przebojowi trenerzy Skoda Auto Safety, którzy natychmiast zareagują i pomogą jej w każdej trudnej sytuacji.

Najważniejsze programy i seriale TVN oraz powroty na jesień! Sprawdź, kiedy premiery!Zobacz więcej

To nie wszystkie niespodzianki, jakie producenci programu przygotowali dla Edyty. Drogowe gry miejskie, wizyta w myjni, na poligonie oraz jazda w najgorszych warunkach pogodowych – to tylko niektóre z „atrakcji”, z którymi będzie musiała się zmierzyć popularna piosenkarka. Czy wyjdzie z nich obronną ręką? A może codzienność kierowcy okaże się ponad jej siły?

OGLĄDAJ nowe odcinki seriali i programów kanałów TVN wcześniej niż w TV!

Na koniec w ramach podziękowania za trud i cierpliwość Edyta zabierze jednego z nauczycieli na swój koncert – gdzieś w Polsce. Czy dotrze na niego już jako pełnoprawny kierowca? A może po raz kolejny okaże się, że zarówno w życiu, jak i na drodze piosenkarka zawsze robi po swojemu, kierując się zasadą MY WAY?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×