"My Way". Instruktorzy o mocnych i słabych stronach Edyty Górniak. Jakim jest kierowcą? Czy zda egzamin na prawo jazdy?

Edyta Górniak już niebawem rozpocznie naukę jazdy samochodem na antenie stacji TVN. Jak umiejętności divy oceniają jej instruktorzy? Czy Edyta Górniak ma szanse zdać egzamin na prawo jazdy za pierwszym podejściem? Sprawdź, co nam zdradzili jej nauczyciele!

Multimedia

"MY WAY" W ŚRODY O GODZ. 21:30 W TVN!

Edyta Górniak już wkrótce kolejny raz zmierzy się z nieznanym smokiem. Wokalistka po głośno komentowanym występie w "Agent-Gwiazdy", zdecydowała się na udział w kolejnym reality show. W programie "My Way" pod okiem specjalistów będzie przygotowywać się do egzaminu na prawo jazdy. Jaką uczennicą jest Edyta Górniak? Umiejętności divy ocenili w rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl jej instruktorzy.

Strasznie szybko się uczy i bardzo dobrze czuje to, co się dzieje z samochodem - ocenił Filip Raszewski.

Daniel Jackowiak zauważył z kolei, że Edyta Górniak jest osobą bardzo wrażliwą. Panowie zgodnie podkreślają, że divie nie można też odmówić profesjonalizmu. -Wszystko robi na 100% - dodał Jackowiak. Nie oznacza to jednak, że wszystko przychodzi jej z łatwością.

Edyta Górniak w zwiastunie nowego show! Diva wystawi cierpliwość instruktorów na próbęZobacz więcej

Co sprawia jej obecnie najwięcej trudności? Jak radzi sobie z jazdą po łuku i czy ambicjonalne podejście do nowego wyzwania pomoże jej zdać egzamin na prawo jazdy za pierwszym podejściem? Sprawdź, jak o mocnych i słabych stronach Edyty Górniak wypowiedzieli się jej instruktorzy: Filip Raszewski i Daniel Jackowiak.

Zobacz galerię

"My Way” - o czym jest program? „My Way” to nie tylko program o nauce jazdy. To przede wszystkim reality-show ukazujące nieznane kulisy życia jednej z najbarwniejszych postaci polskiego show-biznesu. Kamery TVN będą towarzyszyć Edycie niemal na każdym kroku. W sytuacjach związanych nie tylko z kursem na prawo jazdy, ale w studio nagraniowym, na koncertach, a także w domowym zaciszu z dala od błysku fleszy.

Komentarze

Skomentuj
  • Saga (gość)

    O jej taka diiva i nie ma prawa jazdy. No nie. To jak ona poruszała się. Pani edyto nie ma czym się chwalić. Najpierw matura później prawko. Trochę pokory Ale Pani lebioda.

    26.10.2019 21:49

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×