„Na bank się uda”. Józef Pawłowski z żoną Klaudią Szafrańską, Paulina Gałązka, Blanka Lipińska i inni na premierze nowej komedii kryminalnej!

6 sierpnia odbyła się premiera filmu „Na bank się uda”, w której udział wzięła plejada gwiazd z filmu. Wyjątkowym wydarzeniem były urodziny aktora Mariana Dziędziela, któremu cała sala odśpiewała głośne sto lat. Aktor był bardzo wzruszony i długo dziękował za urodzinową niespodziankę. Film w kinach od 15 sierpnia, a już dziś prezentujemy zdjęcia z wydarzenia.

Multimedia

"Na bank się uda” - o czym jest film?

"Na bank się uda” to komedia kryminalna, oparta na prawdziwych zdarzeniach, które zapoczątkowały scenariusz autorstwa reżysera Szymona Jakubowskiego. Głównymi bohaterami filmu są trzej starsi panowie, którzy dokonują napadu na bank. To Eryk, Chudy i Tolek – od lat są przyjaciółmi na dobre i na złe. Eryk (Marian Dziędziel) jest hazardzistą z długami, które utrudniają mu życie, Tolek (Adam Ferency) jest ochroniarzem w banku i niedawno stracił mieszkanie, a u Chudego (Lech Dyblik) wszystko idzie nie tak. Starsi panowie, zamiast się załamywać, biorą sprawy w swoje ręce. Doskonale przygotowani, uzbrojeni po zęby i w maskach na twarzy pod okiem kamer monitoringu wchodzą do banku i włamują się do podziemnego sejfu. Kiedy policja przyjeżdża na miejsce, ze zdziwieniem stwierdza, że nic nie zginęło. Ale czy na pewno?

Dziędziel, Ferency i Dyblik za kratami! Wsadził ich Maciej Stuhr?Zobacz więcej

Tego chce się koniecznie dowiedzieć prokurator Słota, w tej roli Maciej Stuhr. Partneruje im młode pokolenie aktorów: Józef Pawłowski (Patryk), Paulina Gałązka (Olga) oraz Emma Giegżno (Maja). Wplątani w intrygującą grę młodzi ludzie czasem stoją po stronie prawa, a czasem wręcz przeciwnie. Nie można odmówić im uroku i szczerych chęci, a także ogromnej umiejętności pakowania się w kłopoty.

Film „Na bank się uda” reżyseruje Szymon Jakubowski, jednocześnie autor scenariusza. W pozostałych rolach: Przemysław Sadowski, Magdalena Walach, Michał Mikołajczak, Bronisław Cieślak i inni. Za produkcję odpowiedzialni są Ewa Lewandowska i Tomasz Mandes, czyli EKIPA, twórcy hitu kinowego ze stycznia tego roku – filmu „Underdog”, który w kinach obejrzało już ponad 900 tysięcy widzów.

"Na bank się uda” - gwiazdy na premierze

6 sierpnia odbyła się uroczysta premiera filmu, w której udział wzięła plejada gwiazd. Na ściance pozowali m.in. Paulina Gałązka, Adam Ferency, Małgorzata Buczkowska, Józef Pawłowski z żoną Klaudią Szafrańską, Przemysław Sadowski, Blanka Lipińska czy Aleksandra Popławska. Dzień wcześniej swoje urodziny obchodził Marian Dziędziel, któremu podczas premiery cała sala odśpiewała głośne sto lat. Aktor był bardzo wzruszony i długo dziękował za urodzinową niespodziankę.

W galerii możecie zobaczyć zdjęcia z wydarzenia.

Zobacz galerię

"Na bank się uda" od 15 sierpnia w kinach!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×