"Na bank się uda". Przemysław Sadowski czarnym charakterem w nowej komedii! Kiedy premiera?

"Na bank się uda" to nowa polska komedia z gwiazdorską obsadą. W jedną z postaci wciela się Przemysław Sadowski, który tym razem jest czarnym charakterem. Co aktor powiedział nam o swojej nowej roli?

Multimedia

"Na bank się uda" od 15 sierpnia w kinach!

Trzech starszych panów dokonuje napadu na bank. Doskonale przygotowani, uzbrojeni po zęby i w maskach na twarzy, pod okiem kamer monitoringu wchodzą do banku i włamują się do podziemnego sejfu. Kiedy policja przyjeżdża na miejsce, ze zdziwieniem stwierdza, że nic nie zginęło. Ale czy na pewno? Tak splatają się losy trzech staruszków, młodego hakera i policyjnego informatyka. Jest i piękna dziewczyna. Pozostaje tylko pytanie, co czeka ich na końcu tej przygody - nagroda czy więzienna cela?

Dziędziel, Ferency i Dyblik za kratami! Wsadził ich Maciej Stuhr?Zobacz więcej

Filmy o napadach na bank składają pewną obietnicę swoim bohaterom, najszybszy skrót do spełnienia amerykańskiego snu - jeśli ciężko pracują przez jedną noc, to są ustawieni na całe życie. I być może dlatego, że większość z nas w pewnym momencie, np. w pewne wtorkowe popołudnie, marzyła o tym, by w pięknym stylu obrabować jakiś bank, filmy o napadach stały się niezwykle popularnym gatunkiem.

Przemysław Sadowski w "Na bank się uda"

W obsadzie "Na bank się uda" m.in. Maciej Stuhr, Marian Dziędziel, Paulina Gałązka, Józef Pawłowski i Przemysław Sadowski, który wciela się w czarny charakter. - Jestem spiritus movens całego przedsięwzięcia - mówi w rozmowie z Telemagazyn.pl. Jego postać to Lupo – bezwzględny mężczyzna, który otacza się grupą ochroniarzy, a przy tym bardzo elegancki, dusza towarzystwa. Prowadzi klub, w którym odbywają się nielegalne gry w pokera i jeden z głównych bohaterów jest u niego zadłużonych na duże pieniądze. Co Sadowski powiedział nam jeszcze o swojej postaci i filmie? Zobacz wideo!

Cezary Pazura i Przemysław Sadowski na planie reżyserskiego debiutu Michała Milowicza! Dostaniemy kontynuację "Chłopaki nie płaczą"?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×