Na co dzień lubię świntuszyć!

Piosenkarka, która śpiewa dla dzieci, prowokująco wypowiada się o seksie w programie ''Jazda figurowa''. Co lubi robić przed koncertem dla dziecięcej publiczności?

Multimedia

Majka Jeżowska uważana jest za kobietę spokojną. Sama dziwi się temu, jak postrzegają ją inni. Okazuje się, że piosenkarka tylko stwarza pozory ustatkowanej.

Pojawiając się w programie TV4 ''Jazda figurowa'', który prowadzi Michał Figurski, Majka Jeżowska postanowiła się zwierzyć z najbardziej intymnych sekretów.

Mówiła m.in., że w przeciwieństwie do swoich koleżanek ''po fachu'' nie stosuje dłuższej abstynencji od seksu przed koncertem. Wręcz przeciwnie:

  • Robiłam to kiedyś w moich falbankach. Przed koncertem... To podnosi adrenalinę. Struny głosowe też lepiej pracują - zwierzała się.

Trzeba przyznać, że choć Majka Jeżowska ma już 49 lat (1960r.), to jest piękną, dojrzałą kobietą. I jak każda zdrowa kobieta:

  • Jestem kobietą, dziewczyną, która lubi flirtować i kokietować - zwierza się.

Jeśli chodzi o twórczość artystyczną Jeżowskiej, był czas w jej karierze, że śpiewała piosenki pop dla dorosłych. W pewnym momencie, z uwagi na niszową muzykę dla dzieci, zaczęła pisać teksty dla młodszej publiczności.

Stała się lubiana i kojarzona głównie z piosenkami ''Wszystkie dzieci nasze są'' czy ''A ja wolę moją mamę''. Po wyznaniach piosenkarki ''Super Express'' próbuje odnaleźć ukryty sens jej piosenek.

Muzyka skierowana do małych dzieci jest rytmiczna, prosta i zrozumiała. Skojarzenia dorosłych mogą tylko zaszkodzić dzieciom i pozbawić ich czegoś ważnego: marzeń, dzieciństwa i zabawy, którą czerpią tańcząc i śpiewając do piosenek Jeżowskiej.

To już sprawa Majki Jeżowskiej, że postanowiła zwierzyć się z intymnych sekretów. Program, który emituje TV4 o 21.30 zapewne nie oglądają już małe dzieci.

Może dlatego piosenkarka zdecydowała się na tak odważne zwierzenia. Czy była to z jej strony prowokacja? Czy może Jeżowska ma dwa oblicza, sceniczne i prywatne, do tej pory okryte tajemnicą?

Jedno jest pewne: taką wypowiedzią zapewniła sobie rozgłos, co w karierze gwiazd nie jest bez znaczenia.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×