Na co wydaje pieniądze Ola Kwaśniewska?

Zastanawialiście się, na co wydaje pieniądze Ola Kwaśniewska? Znamy odpowiedź!

Multimedia

Niedawno Ola Kwaśniewska wyznała, że niepokoi ją kurczący się stan konta, a jej mąż - Kuba Badach - nie zarabia dostatecznie dużo. Zwierzyła się wówczas, że nie szasta pieniędzmi, jeśli chodzi o zakupy.

CZYTAJ TAKŻE: OLA KWAŚNIEWSKA NARZEKA NA BRAK PIENIĘDZY WESELE OLI KWAŚNIEWSKIEJ I KUBY BADACHA

W najnowszym wywiadzie dla "Urody" Ola Kwaśniewska potwierdziła, że to nie na ubrania wydaje najwięcej pieniędzy. - Po pokazie nie idę do projektanta i nie wykupuję mu połowę kolekcji. Ale też nie biegam po sklepach, żeby się wstrzelić w trendy. Zakładam, że jakie by trendy nie były, zawsze znajdzie się coś podobnego w mojej szafie. Zwykle robię zakupy dopiero wtedy, gdy czegoś mi brakuje - zapewniła Ola.

W takim razie na co wydaje pieniądze Ola Kwaśniewska?

- Podróże są mi niezbędne do utrzymania zdrowia psychicznego, więc zawsze mam w planach jakiś wyjazd. To może być za pół roku lub za osiem miesięcy, ale muszę wiedzieć na co czekam. Nie lubię chodzić na zakupy. Rzeczywiście chętnie bywam na pokazach mody, które traktuję jak pewnego rodzaju spektakl. Zawsze jestem ciekawa formy, w jakiej przedstawiona będzie kolekcja i tu nigdy nie zawodzi mnie Robert Kupisz - powiedziała Ola. CZYTAJ TAKŻE: ALEKSANDER KWAŚNIEWSKI ZADOWOLONY ZE ŚLUBU CÓRKI CHCIELIBYŚCIE MIEĆ ŚLUB JAK OLA KWAŚNIEWSKA?

Komentarze

Skomentuj
  • Art (gość)

    Podoba mi się jak Kuba śpiewa i to wzbudza moją sympatię dla jego osoby . Pani raczej nie znałbym gdyby nie była córką.... ale ojców się nie wybiera. Jedno jest pewne : Kuba !!! Wizyta u teścia przed koncertem i choroba goleni murowana. Pozdrawiam.

    16.07.2013 20:58
  • zołza (gość)

    Lepiej zapytać skąd ma pieniądze? Na pewno nie z uczciwej pracy. Czerwony pomiot

    16.07.2013 20:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×