Na czym polega fenomen Andrzeja Chyry?

"Super Express" postanowił rozwiązać tę zagadkę i wyjaśnić to, w jaki sposób Andrzej fascynuje kobiety.

Multimedia

Tabloid zapytał o to słynne celebrytki. - To jest aktor nieodgadniony, może zagrać wszystko. Nie jest mężczyzną minoderyjnym. Nie zabiega o pożądanie i to jest właśnie pociągające. Ma coś z amerykańskiego chłopca, to się podoba kobietom. Dodatkowo jest kojarzony z piękną Magdą Cielecką, a to tym bardziej podnosi jego wartość w oczach innych kobiet. Ma niesamowity urok, jest nieodgadniony, ma wdzięk. Jest po prostu męski - zachwyca się nim Beata Tyszkiewicz.

Podobne zdanie ma na jego temat Grażyna Wolszczak, która powiedziała o nim: *"Jego talent jest sexy. Kiedyś poproszono mnie, abym wybrała najseksowniejszego polskiego aktora. Bez zastanowienia odpowiedziałam: Chyra. Kiedy odłożyłam słuchawkę, sama zaczęłam się zastanawiać, dlaczego wybrałem właśnie jego. Może to wynik tego, iż ma tak ciekawą osobowość jako aktor. A to potężnie magnetyzuje płeć piękną". *

Pod wielkim wrażeniem aktora jest także piosenkarka Natalia Lesz. Trzeba przyznać, że jest on jednym z najbardziej pociągających mężczyzn polskiego kina. Poza tym jest zdolny i tajemniczy. Czego więcej potrzeba, aby stać się ideałem kobiet?

Czytaj także: Chyra: Uciekam od kobiet zachłannych! Chyra szczęśliwy w Paryżu

Komentarze

Skomentuj
 • ja (gość)

  Co one w nim widzą ?!?! Dla mnie jest poniżej przeciętnej.Nic pięknego.

  11.08.2010 10:07
 • PV (gość)

  Jest OK, a nawet taki sobie ;-)

  10.08.2010 21:30
 • baśka (gość)

  e,no bez przesady -dupek jest!!!

  10.08.2010 20:33

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×