"Na dobre i na złe". Agnieszka Dygant kiedyś i dziś. Przez lata zmieniła się nie do poznania! Jak wygląda obecnie?

Agnieszka Dygant zdobyła rozpoznawalność dzięki roli Marioli w serialu "Na dobre i na złe". Aktorka zaczęła występować w produkcji telewizyjnej Dwójki w 2001 roku. Niedługo potem jej kariera zawodowa rozkwitła na dobre. Jak przez lata zmieniła się Agnieszka Dygant? Jak wygląda dziś? Zobaczcie zdjęcia.

Multimedia

Agnieszka Dygant kiedyś i dziś

Agnieszka Dygant podbiła serca widzów wyrazistą urodą i talentem komediowym. W teatrze debiutowała w roli Julii w "Letnikach" Maksyma Gorkiego w reż. Jacka Orłowskiego na scenie Teatru Powszechnego w Łodzi. Jej kariera telewizyjna zaczęła nabierać tempa, kiedy dołączyła do obsady serialu "Na dobre i na złe" w 2001 roku. Wcielała się w postać kolorowej i sympatycznej salowej, Mariolki, którą uwielbiali widzowie.

Szalona niania i bogaty producent jako wybuchowa para. Przypominamy serial TVN!Zobacz więcej

Potem przyszedł czas na "Falę zbrodni" i nianię Franię, która przez dziewięć sezonów bawiła miliony Polaków. Agnieszka Dygant była też tytułową prawniczką z "Prawa Agaty" oraz Kariną z "Listów do M. Aktorka kilka lat temu zacieśniła współpracę z Patrykiem Vegą, zagrała u niego w: "Pitbull. Nowe porządki", "Botoks" i dwóch odsłonach "Kobiet mafii".

Agnieszka Dygant przez lata zmieniła się nie do poznania!

Agnieszka Dygant jest dziś wielką gwiazdą. Niestety obecnie częściej mówi się o jej wyglądzie niż o filmowych rolach. Na początku br. pisaliśmy o zaniepokojonych fanach aktorki, którzy dostrzegli zmiany w wyglądzie jej twarzy. Niektórzy twierdzili, że gwiazda poddała się zabiegom medycyny estetycznej! Aktorka przyznała jednak, że jej nowe rysy twarzy to nie zasługa wypełniaczy czy botoksów, a leczenia ortodontycznego i zabiegu intruzji, któremu poddała się w 2020 r.

Aparat wypchnął mi usta. Nie powiększyłam ich. Moja twarz się zmienia, bo jest inna żuchwa, cały rysunek ust i zębów. Nie mam żadnych nici czy innych bajerów. Twarz musi się ruszać, musi być plastyczna, aktorzy nie mogą sobie na to pozwolić - tłumaczyła niedawno.

Niedawno aktorka zdjęła aparat ortodontyczny i zaprezentowała nowy uśmiech.

W galerii możecie zobaczyć, jak od czasów "Na dobre i na złe" zmieniła się Agnieszka Dygant. Sprawdźcie koniecznie!

Zobacz galerię

Źródło: WideoPortal/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×