"Na dobre i na złe". Aleksandra Grabowska dołączyła do obsady kultowego serialu! Kim jest młoda gwiazda? Doktor Gloria Krasucka namiesza w Leśnej Górze?

"Na dobre i na złe" to jeden z najdłużej emitowanych polskich seriali. Fani do dzisiaj pamiętają postacie, jakie przed laty wykreowali Artur Żmijewski, Małgorzata Foremniak czy Krzysztof Pieczyński. Teraz do obsady produkcji dołączyła młoda i piękna Aleksandra Grabowska, która wcieli się w młodą lekarkę, Glorię Krasucką. Namiesza w Leśnej Górze?

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 790 - premiera w środę, 2 grudnia, o godzinie 20:50 na antenie TVP 2

Kolejne zmiany personalne w szpitalu w Leśnej Górze. Lekarze muszą się przygotować, że niedługo dołączy do nich młoda, piękna i ambitna lekarka, Gloria Krasucka (Aleksandra Grabowska), która dodatkowo jest... byłą dziewczyną Tadka (Marcin Urbanke). Kazia (Zuzanna Lit) ewidentnie nie będzie zadowolona!

Na ekranie, w roli Glorii Krasuckiej, zobaczymy Aleksandrę Grabowską. Młoda aktorka urodziła się w 1995 roku i jest córką aktorów Marty Konarskiej i Piotra Grabowskiego. Ukończyła Akademię Sztuk Teatralnych w Krakowie.

Tola znowu pojawi się w szpitalu! Jeszcze bardziej zbliży się do Jorge!Zobacz więcej

Aleksandra Grabowska swoją pierwszą, jeszcze malutką, rolę zaliczyła w serialu "Julia". Dopiero w 2016 roku zaczęła częściej pojawiać się na ekranie; to właśnie wtedy zagrała w "Drugiej szansie", a także z bardzo dobrej strony zaprezentowała się w 1. sezonie "Belfra". Dwa lata później ponownie zobaczyliśmy ją w "Drugiej szansie", a także w serialu "Ojciec Mateusz".

Przełomowy okazał się 2019 rok, gdy Aleksandra Grabowska zagrała główną rolę kobiecą w filmie i serialu Patryka Vegi pt. "Kobiety mafii 2". Ostatnio można było ją także podziwiać w serialu "Zakochani po uszy".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Wyuktbskkktcsjklyvsjkkgvsillycayjktcskkybajklubshkku (gość)

    Hhannmtvskkkyhwujkyvsujkyvsujktcslliycwjhktvsjkkyxsjkusndhbshkkyvskkycahnltvsjjxajkkycsjkpubzhklt ajkgbsnkkyvskledwjklybsjjjyvsbmltzajkucsjm

    02.12.2020 18:06

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×