"Na dobre i na złe". Bartosz Obuchowicz dorastał na oczach widzów! Dzisiaj jest szczęśliwym mężem i ojcem trzech córek!

Bartosz Obuchowicz od dziecka jest obecny w polskim show-biznesie. Na ekranie zadebiutował mając 12 lat i praktycznie nie zniknął z telewizji do dzisiaj. Cała Polska była świadkiem tego, jak dorastał Bartosz Obuchowicz, który przez ten czas zmienił się nie do poznania! Sprawdźcie, jak dzisiaj wygląda aktor!

Multimedia

Bartosz Obuchowicz dorastał na oczach widzów! Dzisiaj jest szczęśliwym mężem i ojcem trzech córek!

Bartosz Obuchowicz to jeden z tych aktorów, których przedstawiać raczej nie trzeba. Chociaż od dawna nie gra głównych ról, to dzięki swoim wczesnym kreacjom, w tym ikonicznej już roli Tomka Burskiego w serialu "Na dobre i na złe", zapisał się w pamięci widzów na dobre. Dzisiaj Bartosz Obuchowicz stale jest obecny na ekranie, a rolę aktora łączy z jeszcze ważniejszą rolą - szczęśliwego ojca trzech córek, Marianny, Marceliny i Michaliny oraz męża Katarzyny Sobczyńskiej.

Bartosz Obuchowicz urodził się 3 marca 1982 roku w Warszawie. Na wielkim i małym ekranie jest obecny od najmłodszych lat. Zadebiutował w 1994 roku, gdy pojawił się w spektaklu Teatru Telewizji pt. "Gdyby. Wiersze Joanny Kulmowej". Następnie przyszedł czas na głośny film "Cwał" Krzysztofa Zanussiego, gdzie Obuchowiczowi partnerowała sama Maja Komorowska! Ta rola otworzyła młodemu aktorowi drzwi do kolejnych produkcji i w ten sposób Bartosz Obuchowicz znalazł się w obsadzie "Tajemnicy Sagali", "Gier ulicznych" Krzysztofa Krauzego czy serialu Janusza Majewskiego pt. "Bar Atlantic". W 1996 roku zagrał u jednego z najwybitniejszych niemieckich reżyserów, Volkera Schlöndorffa, w filmie "Król Olch"! Start w karierę jak marzenie!

Piotr Hubert Langfort wpadł w oko Walentynie Kozioł? Doskonale bawili się na weselu Władysława Balickiego!Zobacz więcej

Kolejną ciekawą pozycją w aktorskim CV Bartosza Obuchowicza jest australijsko-polska produkcja "W krainie władcy smoków", będąca kontynuacją serialu "Dwa światy". Następnie młody Obuchowicz pojawił się w serialu "Dom", "13 posterunku" oraz w zapomnianym dzisiaj serialu Małgorzaty Potockiej pt. "Klasa na obcasach". Później przyszedł czas na epizod w "Ogniem i mieczem" i wraz z 1999 rokiem nadszedł przełom - Bartosz Obuchowicz pojawił się w serialu "Na dobre i na złe", gdzie wcielił się w postać krnąbrnego syna Jakuba Burskiego, Tomka, który nieoczekiwanie pojawił się w życiu ojca i mocno namieszał. W kolejnych sezonach ta postać mocno ewoluowała i zdobywała coraz większe uznanie widowni.

Paradoksalnie czas, który Bartosz Obuchowicz spędził w "Na dobre i na złe" skłonił go do przemyśleń nad podjęciem studiów. Co ciekawe, jednak aktor nie zdecydował się na studia aktorskie, lecz psychologię! Pomimo tego jak wciąż kontynuował swoją aktorską karierę; w 2000 roku zagrał u Andrzeja Wajdy w "Wyroku na Franciszka Kłosa", w 2002 roku zagrał główną rolę, u boku pięknej Kasi Smutniak, w filmie Janusza Zaorskiego pt. "Haker". W 2003 roku na moment pojawił się w serialu "Kasia i Tomek", a rok 2005 przyniósł już kultowy dzisiaj "Czas surferów", który do dzisiaj bawi publiczność! Następnie było "Ja wam pokażę!", "Kryminalni", "Hela w opałach" oraz znacząca rola w "Senności" Magdaleny Piekorz.

Joanna Racewicz nie przypomina dawnej siebie. Przez lata zmieniła się nie do poznania!Zobacz więcej

W 2010 roku Bartosz Obuchowicz zagrał w "Czasie honoru", później dołączył do obsady tvnowskiej "Julii", a także pojawił się w "Misji Afganistan". Później pojawiał się w mniejszych bądź większych rolach w takich obrazach jak m.in. "Zawsze warto", "Underdog", "Lepsza połowa" czy ostatnio w serialu "Kowalscy kontra Kowalscy".

Dodajmy, że aktorstwo nie jest jedyną pasją Bartosza Obuchowicza. Aktor uwielbia także sporty motorowe i nie raz można było zobaczyć go za kierownicą samochodu rajdowego bądź rallycrossowego. Do tego na swoim koncie ma udział w "Tańcu z gwiazdami", gdzie razem z Kingą Jurecką zajął 5. miejsce, a do tego prowadził parę programów telewizyjnych dla dzieci. Nie jest też tajemnicą, że Bartosz Obuchowicz jest fanem rapu, grywa w teledyskach, a ostatnio nawet usłyszeliśmy go na najnowszej płycie Pono pt. "Pondemia", gdzie udzielił się obok Bonsona oraz aktorek Marii Maj i Natalii Kality!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • gość (gość)

  Do Buedron, uważaj bo teraz będzie ci groziło dożywocie

  28.05.2021 11:12
 • Buedron (gość)

  Ruchalbym

  27.05.2021 18:37
 • WYSTAPI (gość)

  TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO

  27.05.2021 16:09

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×