"Na dobre i na złe". Bohaterowie, którzy zniknęli i więcej się nie pojawili. Gdzie się podziali?

W "Na dobre i na złe" kilka postaci dosłownie zapadło się pod ziemię. Ich wątki zostały powygaszane, aż w końcu zupełnie zniknęły. Gdzie się podziali? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Z wielu seriali aktorzy odchodzą i ich postać jest zazwyczaj uśmiercana albo wysyłana za granicę. Innym rozwiązaniem jest... zniknięcie bohatera bez żadnego wyjaśnienia! Taka praktyka jest często stosowana przez twórców serialu "Na dobre i na złe".

Bohaterowie, za którymi tęsknimy [GALERIA]Zobacz więcej

"Na dobre i na złe - bohaterowie, którzy zniknęli

Choć wiele postaci wyjaśnia swoje zniknięcie - nowa oferta pracy czy wyjazd za granicę, to jednak część z nich nagle przestaje się pojawiać bez żadnego powodu. W "Na dobre i na złe" jest to szczególnie widoczne, bo wszyscy pracują w jednym miejscu, a lekarz czy pielęgniarka nie może tak nagle zniknąć.

Zniknięcie postaci czasami wydarza się po znacznym rozbudowaniu jej wątku - jest on powoli wygaszany, aż w końcu znika. Przykładem takich postaci mogą być Lena (Anita Sokołowska) i Latoszek (Bartosz Opania), którzy po dość rozbudowanym wątku Leny w więzieniu, po prostu przestali pojawiać się na ekranie. Oczywiście powodem takich zniknięć może być również decyzja aktora o odejściu z serialu, jak na przykład Sambor (Radosław Krzyżowski), którego stopniowo oglądaliśmy rzadziej.

W naszej galerii możecie zobaczyć przykłady tych postaci z "Na dobre i na złe", którzy nagle zniknęli! Sprawdźcie koniecznie!

Seriale TVP to nie tylko "M jak miłość", "Czas honoru" i "Ranczo"! Oglądaliście je wszystkie? [GALERIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×