"Na dobre i na złe". Dominika i Marcin jednak będą razem? Co z Julką? [CO SIĘ WYDARZY]

W nowych odcinkach "Na dobre i na złe" znowu pojawi się postać Dominiki i wygląda na to, że jej relacja z Marcinem będzie się rozwijać! Zapomniał już o Julce? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Na dobre i na złe" nowe odcinki w środy o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

W kolejnych odcinkach "Na dobre i na złe" Marcin powróci do pracy w Leśnej Górze. Będzie miał duże problemy finansowe i zatrudni się jako ratownik medyczny.

Dominika wróci do szpitala w Leśnej Górze! Co na to Marcin?Zobacz więcej

W jego życiu ponownie pojawi się też Dominika (Paulina Gałązka), z którą łączył go chwilowy romans. Teraz wróci do szpitala i okaże się, że wcale nie jest chora na stwardnienie rozsiane! Przy okazji zbliży się znowu do Molendy, ale w ich wątku ciągle będzie przewijała się postać Julki (Aleksandra Hamkało).

Historia między doktorem Molendą a Dominiką, moją postacią, będzie się rozwijała i doktor Molenda będzie się opiekował moją postacią i znowu to pomoże wrócić jej do zdrowia (...) Między doktorem Molendą a Dominiką pojawi się postać Julki... - zdradziła Paulina Gałązka w rozmowie z "Party".

Serialowa Dominika powiedziała też, że nastąpi rozwiązanie romansu Julki i Marcina! Co to znaczy? Z którą z nich zwiąże się przystojny lekarz? Tego dowiemy się wkrótce!

Dawna miłość Hani pojawi się w jej życiu! Co z Michałem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×