"Na dobre i na złe". Emilia Komarnicka-Klynstra jest w żałobie. Miała świętować Dzień Dziadka, a musi radzić sobie z tragedią

Emilia Komarnicka-Klynstra szykowała się do wyjątkowego święta. Aktorka miała świętować z bliskimi Dzień Dziadka. Niestety los pokrzyżował jej plany. Artystka pożegnała swojego dziadka Jana. "Milczę, bo muszę ukoić serce, które pękło..."

Multimedia

Emilia Komarnicka-Klynstra jest dobrze znana fanom "Na dobre i na złe". W serialu od wielu lat wciela się w doktor Woźnicką. Nie jest to jedyna rola na jej koncie. Aktorka pojawiała się również w serialu "Ranczo" czy programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Ze swoimi wielbicielami chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych. Na Instagramie znajdziemy wiele jej zdjęć z najbliższymi. Rodzina jest dla niej najważniejsza, o czym wielokrotnie wspominała. Teraz Emilia miała świętować Dzień Dziadka. Niestety aktorka jest w żałobie.

Piotr odzyska przytomność, ale nie będzie chciał widzieć Hani! Nie będą razem?Zobacz więcej

"Na dobre i na złe". Emilia Komarnicka-Klynstra pożegnała dziadka

Dla Emilii rodzina znaczy naprawdę wiele. Dzień Dziadka miał być dla niej wyjątkową okazją do spędzenia czasu z bliskimi. Aktorka nie może jednak świętować. Na Instagramie poinformowała o tragedii. Komarnicka-Klynstra pożegnała swojego ukochanego dziadka Jana.

Mój Dziadziuś Jasiu, Najlepszy Człowiek Świata, o którym pisałam nie raz, Człowiek Anioł, Człowiek o największym sercu, Człowiek zawsze skierowany dla ludzi, nasz wzór, drogowskaz, kręgosłup, nestor rodu - O d s z e d ł ... Serce nie jest w stanie tego objąć , umysł zrozumieć… – tak Komarnicka-Klynstra napisała na Instagramie.

Dla aktorki to ogromny cios. Zamiast cieszyć się z Dnia Dziadka, musi poradzić sobie z jego stratą.

Kochani milczę, choć trwa wyzwanie, dodatkowo dziś święto, o którym chciałoby się pisać w nieskończoność… Serce nie jest w stanie tego objąć , umysł zrozumieć…

Zobacz galerię

Tak kiedyś wyglądały perypetie lekarzy z Leśnej Góry! Mamy mnóstwo starych zdjęć!Zobacz więcej

Składamy kondolencje aktorce oraz jej rodzinie.

Komentarze

Skomentuj
 • Magda (gość)

  Wyrazy współczucia dla najbliższych

  24.01.2022 23:45
 • anonim (gość)

  Nawet z tragedii ludzie potrafią zrobić sensację...

  22.01.2022 22:13
 • Gabo (gość)

  Wiem to bardzo boli

  22.01.2022 19:09

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×