"Na dobre i na złe". Emilia Komarnicka-Klynstra urodziła! Aktorka i Redbad Klynstra zostali rodzicami po raz drugi

Emilia Komarnicka-Klynstra i Redbad Klynstra po raz drugi zostali rodzicami! O narodzinach swojego drugiego dziecka poinformowali w Drugi Dzień Świąt Bożego Narodzenia. Opublikowali też urocze rodzinne zdjęcie.

Multimedia

Emilia Komarnicka-Klynstra urodziła drugie dziecko!

We wrześniu 2020 roku, podczas festiwalu w Opolu, Emilia Komarnicka-Klynstra poinformowała, że spodziewa się drugiego dziecka. Razem ze swoim mężem, aktorem Redbadem Klynstra-Komarnickim, wychowują już 2,5-letniego syna, Kosmę.

Emilia Komarnicka jest w ciąży! Redbad Klynstra po raz drugi zostanie ojcem!Zobacz więcej

W Drugi Dzień Świąt Bożego Narodzenia małżonkowie ogłosili radosną nowinę - na świat przyszło ich drugie dziecko. Aktorska para ma drugiego synka. Nie podali jednak imienia chłopca.

Słowo N A R O D Z E N I E nabrało dla nas w tym roku wyjątkowego, wielowymiarowego znaczenia. Nasz drugi Syn spędził je z nami. W Domu. 🙏🏼🙏🏼 To najpiękniejszy prezent świąteczny, jaki mogliśmy sobie wyobrazić. ✨✨ Nasze życzenia dla Ciebie spóźnione, ale z głębi serca płynące. Życzymy Ci zdrowia, bo ono podstawą dalszych życzeń, życzymy Ci wiary i nadziei, że wszystko co się wydarza ma głębszy sens i wreszcie życzymy Ci źródłowej, ogromnej miłości, bo to największa siła stwórcza. Emilia @redbad , Kosma i Jego Brat.

Trzeba przyznać, że to wyjątkowe święta. Niemal w tym samym czasie, po raz drugi rodzicami zostali m.in. aktorzy Mateusz Damięcki i Krzysztof Wieszczek. Wszystkim (także tym mniej znanym) świeżo upieczonym rodzicom składamy serdeczne gratulacje!

Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra świętują 3. rocznicę ślubu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • M JAK MILOSC (gość)

  BAWRY SZCZESCIA

  28.12.2020 12:45
 • ostatnio modne: wyp... dalaj! (gość)

  Kola, znasz bajkę o wężu?

  27.12.2020 08:08
 • Ali (gość)

  Dokładnie zgadzam się z Kolą

  26.12.2020 21:27
 • Kola (gość)

  Szkoda że wybrała sobie na męża starego dziada o faszystowskich poglądach...

  26.12.2020 21:09

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×