"Na dobre i na złe". Julka będzie miała romans z Marcinem?! Co z Bartem? [CO SIĘ WYDARZY, WIDEO]

Czy Julka w "Na dobre i na złe" wpadnie w sidła Marcina? Nowy lekarz w Leśnej Górze nieustannie stara się podkopać dołki pod Bartem. W końcu się uda? Sprawdź, co powiedziała nam na ten temat Aleksandra Hamkało!

Multimedia

"Na dobre i na złe" w środy o godz. 20:40 w TVP2! - sprawdź program tv

Julka (Aleksandra Hamkało) zaszła w ciążę z Arturem Bartem (Piotr Głowacki) i po wielu perturbacjach uczuciowych wreszcie rozpoczęli wspólne życie ze swoim synkiem Tymonem. Ostatnio jednak między nimi jest mocne napięcie, a wszystko przez uzależnienie od leków, z którym boryka się Artur.

Finał sezonu! Sprawdź, co się wydarzy! [STRESZCZENIE ODCINKA]Zobacz więcej

W nowych odcinkach "Na dobre i na złe" Bart, za namową Julki, zacznie umawiać się na spotkania z psychoterapeutką. Całą sytuację wykorzysta jednak Marcin Molenda (Filip Bobek), który postanowi usidlić Burską. Anestezjolog będzie chwytał się wszystkiego, aby odsunąć Julkę od Barta. W międzyczasie da o sobie znać ciemna przeszłość Marcina. To przez niego szpital w Leśnej Górze zostanie wplątany w aferę związaną ze śmiercią znanego biznesmena.

Czy Julka będzie miała romans z Marcinem? Co czeka przybraną córkę Zosi (Małgorzata Foremniak) i Kuby (Artur Żmijewski) Burskich? Sprawdź, co powiedziała nam wcielająca się w nią Aleksandra Hamkało!

Seriale TVP to nie tylko "M jak miłość", "Czas honoru" i "Ranczo"! Oglądaliście je wszystkie? [GALERIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×