"Na dobre i na złe". Kasia Smuda nie umrze! Będzie z Falkowiczem?

W ostatnim przed wakacjami odcinku "Na dobre i na złe" doszło do wypadku, w którym ucierpiała Katarzyna Smuda. Co z nią będzie?

Multimedia

Kasia Smuda (Ilona Ostrowska) pojawiła się w "Na dobre i na złe" stosunkowo niedawno, ale od razu zapowiadało się, że jej rola nie będzie tylko epizodem. Okazało się, że kobieta była kiedyś blisko związana z Andrzejem Falkowiczem (Michał Żebrowski). Teraz ich uczucie odżyło.

CZYTAJ TAKŻE: ILONA OSTROWSKA W "NA DOBRE I NA ZŁE". KIM JEST KATARZYNA SMUDA? KAMILLA BAAR I MAREK BUKOWSKI ODCHODZĄ Z "NA DOBRE I NA ZŁE"!

W 603. docinku serialu, Smuda uległa wypadkowi, w wyniku którego została ciężko ranna. Po przewiezieniu do Leśnej Górze Kasia wyjawiła Falkowiczowi, że to on jest ojcem jej córki Matyldy (Amelia Czaja). Poprosiła też, aby po jej śmierci zajął się dziewczynką. Czy to oznacza, że w nowych odcinkach "Na dobre i na złe" nie zobaczymy już tej bohaterki?

Wiadomo już, że Katarzyna Smuda nie umrze. Po wakacjach wątek prawniczki i Falkowicza będzie jednym z głównych. Zobaczymy, jak Andrzej poradzi sobie jako ojciec oraz czy Matylda zaakceptuje go jako swojego tatę.

Nowe odcinki "Na dobre i na złe" od środy, 2.09.2015, o godz. 20.40 w TVP2!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×