"Na dobre i na złe". Katarzyna Dąbrowska i Marta Bryła komentują odejście Grzegorza Daukszewicza z serialu [ZDJĘCIA]

Stało się. Grzegorz Daukszewicz, odtwórca roli Adama Krajewskiego, po wielu latach odszedł z serialu "Na dobre i na złe", czym zasmucił wielu fanów. Jego odejście z serialu skomentowały koleżanki z planu, Katarzyna Dąbrowska i Marta Bryła.

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 711. w środę, 12.09.2018 o godz. 20:40 w TVP2! - sprawdź program tv

Takiego rozwoju spraw chyba nikt się nie spodziewał, a już na pewno nie tego, że Adam Krajewski zostanie uśmiercony w pierwszym odcinku nowego sezonu "Na dobre i na złe". Fani nie mogą tego wybaczyć scenarzystom, szczególnie, że wcześniej wszystko wskazywało na to, że związek Adama i Wiktorii układa się perfekcyjnie...

Finalnie Adam zasłabł w obecności brata, profesora Falkowicza (Michał Żebrowski). Mimo walki, mężczyzna już nie odzyskał przytomności. Wiktoria już nie spędzi ani chwili z ukochanym... Cała Leśna Góra jest w żałobie.

Adam jednak nie umarł? Grzegorz Daukszewicz wróci do serialu? [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Katarzyna Dąbrowska, czyli Wiktoria z "Na dobre i na złe", tak skomentowała w mediach społecznościowych odejście Grzegorza Daukszewicza z serialu:

Grzesiu, dziękuję Ci za kilka lat naszej wspólnej serialowej przygody w Na dobre i na złe. Dziękuję za Twój talent i zaangażowanie, za wdzięk, humor i dystans. I bardzo sobie życzę naszych kolejnych zawodowych spotkań! A za wszystko, co przed Tobą, trzymam mocno kciuki - jak zawsze:-)

Jak bohaterowie poradzą sobie ze śmiercią Adama? Co z Wiktorią i Falkowiczem? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Kilka słów napisała również Marta Bryła, która doskonale wie, jak smakuje głośna serialowa śmierć. Wszak wcielała się w królową Aldonę w serialu "Korona królów". Marta Bryła pisze:

To było prawie dwa lata temu... Początek mojej przygody na planie serialu @nadobreinazle.official 🎬❤️ Zdjęcia z Grzesiem Daukszewiczem serialowym Adamem Krajewskim, o którym dzisiejszy post. Mimo młodego wieku, serialowa, medialna śmierć jest mi już znana.... i w tym momencie zapisuję kolejną w swoich memories na tym koncie. R.I.P A.K Grześ, to wrażliwy, zdolny i bardzo inteligentny człowiek, ciekawy, utalentowany aktor 🙂 Tak bardzo się cieszę , że mogłam spędzić z nim jako Oliwia, oraz Marta śmieszne, trudne, intensywne chwile na planie, pracować, rozmawiać, czerpać, nabierać doświadczenia, radzić się... ale przede wszystkim, cieszę się, że mogłam go poznać! Jako hiper dobrego i zabawnego kolegę, któremu bardzo kibicuję!!! Wierzę i mam szczerą nadzieję, że doskonale poradzi sobie w odważnym i rozsądnym kreowaniu swojej dalszej zawodowej ścieżki ! Dla Was widzów serialu wczorajszy odcinek był zapewne niebywałe smutny, bo ciężko ogląda się odejście postaci, do której jest się przywiązanym, której kibicuje się przez tyle długich lat! Grzesiu natomiast na pewno niebawem zaskoczy Nas w nowym, ciekawym projekcie, w którym zdążymy go równie szybko polubić i pokochać jak właśnie w serialu Na dobre i na złe! Z mojej strony to tyle!

Grzegorz Daukszewicz z serialem "Na dobre i na złe" związany był od 2012 roku, gdy zadebiutował w odcinku nr 506. Teraz aktor uznał, że przyszła pora na zmiany i nowe wyzwania zawodowe.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×