"Na dobre i na złe". Katarzyna Dąbrowska na niezapomnianych wakacjach na Islandii! Zobacz zdjęcia z podróży aktorki!

W tym roku Katarzyna Dąbrowska wybrała się w niezwykłą podróż na Islandię! Aktorka podzieliła się zdjęciami z tego niezapomnianego wyjazdu! Zobacz koniecznie!

Multimedia

Większość polskich gwiazd wyjechało w tym roku na wakacje do ciepłych krajów, na południe Europy lub w jeszcze bardziej egzotyczne strony. Katarzyna Dąbrowska postanowiła przełamać schematy i zdecydowała się na nieco chłodniejsze klimaty!

Paulina Sykut-Jeżyna z mężem i córką na rajskich wakacjach we Włoszech!Zobacz więcej

Aktorka spędziła tegoroczne wakacje na Islandii! Zwiedziła między innymi tamtejsze wybrzeże, góry, klify, a także wykąpała się w słynnych gorących źródłach! Dla Dąbrowskiej pobyt na skandynawskiej wyspie to okazja do resetu, odcięcia się od technologii, a także podrasowania swoich fotograficznych umiejętności. Tak pisała o swojej podróży:

Szkoda patrzeć w ekran, kiedy wokół tyle zachwycającego piękna! Po pierwszych trzech dniach jedna karta pamięci już zapełniona, a zdjęć będzie jeszcze więcej i więcej, bo mamy ochotę zatrzymywać się przy islandzkiej jedynce co chwila i fotografować wszystko...

Relacja z podróży pojawiła się na Instagramie aktorki:

W naszej galerii zebraliśmy natomiast wszystkie najciekawsze zdjęcia, którymi Katarzyna Dąbrowska podzieliła się ze swoimi fanami! Sprawdźcie koniecznie, jak wyglądała niezwykła podróż aktorki!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×