"Na dobre i na złe". Katarzyna Dąbrowska o krok od śmierci! Aktorka przeżyła silne trzęsienie ziemi! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Katarzyna Dąbrowska, czyli Wiki z serialu "Na dobre i na złe" otarła się o śmierć. Aktorka przeżyła silne trzęsienie ziemi na wyspie Lombok, gdzie aktualnie odpoczywa. W jakim stanie jest aktorka? Czy jej życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo?

Multimedia

To mogły być ostatnie wakacje gwiazdy serialu "Na dobre i na złe" Katarzyny Dąbrowskiej. Aktorka, która obecnie podróżuje po Indonezji przeżyła silne trzęsienie ziemi, do którego doszło w niedzielę, 29 lipca na wyspie Lombok. Według indonezyjskich władz w trzęsieniu o sile 6,4 w skali Richtera zginęło 14 osób, a ponad 160 zostało ciężko rannych.

Wczoraj rano wyspę Lombok nawiedziło silne trzęsienie ziemi. Wyszliśmy cało z tego zdarzenia. Niestety nie wszyscy mieli tyle szczęścia. Są ofiary śmiertelne i ranni. Wiele domów zostało zniszczonych. Myślę o Lombok... - napisała gwiazda serialu "Na dobre i na złe"

Emilia Komarnicka pokazała synka! To pierwsze rodzinne wakacje aktorki [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Aktorka kilka godzin przed tragedią zamieściła na Instagramie wpis dotyczący wioski Sade i jej mieszkańców.

Sade, wioska Sasaków, rdzennej ludności Lombok. Liczy 700 mieszkańców, którzy tworzą jedną wielką rodzinę. I to nie przenośnia - wszyscy tu są spokrewnieni, mężczyźni od pokoleń biorą za żony swoje dalekie krewne i kuzynki, uprzednio je porywając. Rodzice wybranki nie mają wiele do powiedzenia, to kobiety decydują, czy uprowadzający kandydat im się podoba, czy nie [...] Wioska słynie z tradycyjnej zabudowy. Drewniane domy Bale Tani oraz spichlerze Lumbung, w których składuje się ryż dla całej wioski. Dachy domów pokryte są trawą, a podmurówka i podłogi wykonane są z mieszaniny gliny oraz krowich odchodów, którymi także raz na miesiąc impregnuje się i odświeża domy - jest na to nawet osobny rytuał...

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • KW (gość)

    Co to ma być? Reklama Instagrama aktorki? Żenada!

    01.08.2018 06:47

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×