"Na dobre i na złe". Katarzyna Dąbrowska podziękowała fanom i zdradziła powody swojego odejścia z serialu!

To już pewne! Katarzyna Dąbrowska żegna się z serialem "Na dobre i na złe"! Co aktorka powiedziała fanom serialu na pożegnanie? Sprawdźcie koniecznie!

Multimedia

"Na dobre i na złe" nowe odcinki w środy godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Katarzyna Dąbrowska po raz pierwszy pojawiła się w serialu "Na dobre i na złe" w 2008 roku. Przez te wszystkie lata zaskarbiła sobie ogromną sympatię widzów, lecz w końcu nadszedł czas pożegnania.

Kazia rozpoczyna swój staż! Zuzanna Lit zastąpi Katarzynę Dąbrowską?Zobacz więcej

Aktorka postanowiła oficjalnie zakomunikować swoją decyzję w mediach społecznościowych. W osobistym wyznaniu podziękowała fanom serialu i zdradziła powodu swojej decyzji. Powiedziała także, że będzie tęsknić za serialem i poprosiła o wsparcie na dalszej drodze.

Oto pełna treść oświadczenia aktorki:

W tym tygodniu pojawiła się informacja o zakończeniu mojej przygody z serialem „Na dobre i na złe”. Dostaję mnóstwo pytań w tej sprawie, postanowiłam więc odpowiedzieć tutaj. To prawda, w lipcu zakończyłam naszą wieloletnią współpracę, a w październiku wyemitowane zostaną ostatnie odcinki z moim udziałem. Wiki będzie układać sobie życie na nowo i z dala od Leśnej Góry. Dziękuję Wam, Drodzy Widzowie, za te wszystkie lata. Dziękuję za każdą wspólną środę, za sympatię, jaką mnie obdarzyliście, za wsparcie i emocje, którymi nieraz dzieliliście się ze mną. To było dla mnie ważne i piękne zawodowe doświadczenie. Dostałam szansę zagrania ekscentrycznej Wiktorii Consalidy, półkrwi Hiszpanki, postaci złożonej i bardzo kolorowej. Dziękuję tu szczególnie producentowi, Panu Tadeuszowi Lampce, który angażując mnie do tej roli, pomimo ewidentnego braku hiszpańskich warunków, wykazał się nie lada wyobraźnią i odwagą. Zżyłam się z Wiktorią i z całą Leśną Górą. Będę tęsknić za ekipą, za ludźmi, którzy tworzą ten serial, bo przez lata byli nie tylko współpracownikami, ale stali się także moimi przyjaciółmi. Pożegnanie było piękne, huczne i wzruszające. Pora jednak na zmiany, pora iść naprzód... Wierzę bowiem, że zmiana to rozwój. Mam nadzieję, że będziecie mnie nadal wspierać i trzymać za mnie kciuki! A na razie zapraszam na ostatnie odcinki z moim udziałem, obiecuję, że będzie bardzo emocjonująco i ciekawie! Zabierzemy Was także w piękną podróż do Hiszpanii - bo też jaka postać, takie pożegnanie! Ole!

Po raz ostatni Katarzyna Dąbrowska pojawi się w serialu "Na dobre i na złe" w odcinku 753., który zostanie wyemitowany 23 października! Oglądajcie koniecznie!

Bohaterowie, którzy byli, zniknęli i więcej nie pojawili się w Leśnej Górze. Gdzie się podziali?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Basia (gość)

    A gdzie odpowiedz dlaczego odchodzi? Masakrycznie są te artykuły.

    05.10.2019 16:56

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×