"Na dobre i na złe". Katarzyna Dąbrowska wyszła za mąż! Kim jest jej mąż?

Kasia Dąbrowska jest jedną z tych polskich aktorek, która raczej niezbyt często i chętnie opowiada o swoim życiu osobistym. Ceni swoją prywatność i chce, żeby szanowali ją inni, co się bardzo chwali. Jednak teraz była gwiazda "Na dobre i na złe" postanowiła pochwalić się... swoim mężem i faktem, że właśnie wyszła za mąż!

Multimedia

KATARZYNA DĄBROWSKA WYSZŁA ZA MĄŻ!

Stało się, Katarzyna Dąbrowska, czyli Wiktoria Consalida z serialu "Na dobre i na złe" wyszła za maż! Aktorka o swoim ślubie, który odbył się 20 czerwca na Mazurach, poinformowała za pośrednictwem Instagrama.

Pod zdjęciem oczywiście szybko ruszyła lawina gratulacji! Sesją zdjęciową oraz ślubem są zachwyceni koledzy po fachu Katarzyny Dąbrowskiej!

Gratulacje ❤️❤️❤️❤️ ślicznie wyglądacie - napisała Joanna Moro

O rajciu jak super ❤️❤️❤️ - dodała Kamila Kamińska

Gratuluję Wam z serca. Bądźcie szczęśliwi razem i osobno. Dobrego, długiego, wspólnego życia. P.s. to chyba w ogóle pierwsze zdjęcia Jarka w Sieci 😂😂😂 - skomentował Michał Czernecki

Katarzyna Dąbrowska pokazała narzeczonego! Jak para prezentowała się na czerwonym dywanie? Zobacz więcej

Kasieńko - Ty wiesz! Tak bardzo się cieszę Waszym szczęściem! ❤️❤️❤️❤️ - napisała Vanessa Aleksander

Kasiu, serdeczne gratulacje 💚 - skomentowała Anita Sokołowska

Wszystkiego co najlepsze! ❤️ Gratulacje ❤️🔥 😍 - dodała Pola Gonciarz, która w "Na dobre i na złe" wcielała się w serialową córkę Wiktorii Consalidy

Wspaniale❣️❣️❣️ Piękni❣️❣️❣️ Gratulujemy❣️❣️❣️ - napisała Emilia Komarnicka-Klynstra

Katarzyna Dąbrowska wyszła za mąż za reżysera teatralnego, Jarosława Tumidajskiego. Para miała okazję pracować razem m.in. w Teatrze Współczesnym w Warszawie przy sztuce "Czas barbarzyńców". Po raz pierwszy swoim wybrankiem Dąbrowska pochwaliła się podczas 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w 2019 roku.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×